3D Tasarım ve Baskı

Öğretmen

A-TaC

Kategori

STEM/MAKER

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.


3D Tasarım ve Baskı Kursu3D tasarım ve baskı kursu sayesinde çocuklar kendine özgü modellemeler yapabilmeyi öğrenir. 3D Tasarım ve baskı kursunda çocuklara tasarım odaklı düşünebilmeyi öğretmekteyiz. Çocuklar etrafını daha detaylı incelemeyi öğrenir. 3 boyutlu düşünebilmek günümüzde çok önemli bir yetenektir. 3d tasarım ve baskı eğitimiyle çocuklar 3 boyutlu düşünmeyi öğrenir.

AYKA Talent Club olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, İstanbul Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir ve Ulus/Beşiktaş lokasyonlarımızda deneyimli eğitmenlerimiz ile 5 yaş 3d tasarım ve baskı kursu, 6 yaş 3d tasarım ve baskı kursu, 7 yaş 3d tasarım ve baskı kursu, 8 yaş 3d tasarım ve baskı kursu ve 9 yaş 3d tasarım ve baskı kursu eğitimleri vermekteyiz.

5 Yaş 3D Tasarım ve Baskı Kursu


5 yaş 3D Tasarım ve Baskı kursu eğitimlerimiz Ümraniye 3D Tasarım ve Baskı Kursu, Kurtköy 3D Tasarım ve Baskı Kursu, Bahçeşehir 3D Tasarım ve Baskı Kursu ve Ulus Beşiktaş 3D Tasarım ve Baskı Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. 3D Tasarım eğitimiyle çocuklar matematik ve geometri konusunda temel bir eğitim alır ve konuları daha iyi kavrar.

6 Yaş 3D Tasarım ve Baskı Kursu


6 yaş 3D Tasarım ve Baskı kursu eğitimlerimiz Ümraniye 3D Tasarım ve Baskı Kursu, Kurtköy 3D Tasarım ve Baskı Kursu, Bahçeşehir 3D Tasarım ve Baskı Kursu ve Ulus Beşiktaş 3D Tasarım ve Baskı Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. 3D tasarım eğitimi sayesinde çocuklarda sanatsal ruh ve sanatsal yetenek konusunda gelişmeler görülür.

7 Yaş 3D Tasarım ve Baskı Kursu


7 yaş 3D Tasarım ve Baskı kursu eğitimlerimiz Ümraniye 3D Tasarım ve Baskı Kursu, Kurtköy 3D Tasarım ve Baskı Kursu, Bahçeşehir 3D Tasarım ve Baskı Kursu ve Ulus Beşiktaş 3D Tasarım ve Baskı Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. 3D Tasarım ve Baskı kursu çocuklarda analitik düşünme yetisi geliştirir.

8 Yaş 3D Tasarım ve Baskı Kursu


8 yaş 3D Tasarım ve Baskı kursu eğitimlerimiz Ümraniye 3D Tasarım ve Baskı Kursu, Kurtköy 3D Tasarım ve Baskı Kursu, Bahçeşehir 3D Tasarım ve Baskı Kursu ve Ulus Beşiktaş 3D Tasarım ve Baskı Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. 3D tasarım eğitimi çocukları eğitim hayatlarında bir adım öne geçirir.

9 Yaş 3D Tasarım ve Baskı Kursu


9 yaş 3D Tasarım ve Baskı kursu eğitimlerimiz Ümraniye 3D Tasarım ve Baskı Kursu, Kurtköy 3D Tasarım ve Baskı Kursu, Bahçeşehir 3D Tasarım ve Baskı Kursu ve Ulus Beşiktaş 3D Tasarım ve Baskı Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. 3D Tasarım eğitimi alan çocuklar gelişen teknolojileri erken yaşta tanımış ve öğrenmiş olur.

Bahçeşehir Çocuk 3D Tasarım ve Baskı Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile doğru teknikleri kullanarak en kısa sürede çocukları 3D Tasarım ve Baskıya alıştırmaktayız
Bahçeşehir Çocuk 3D Tasarım ve Baskı Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Ulus Beşiktaş Çocuk 3D Tasarım ve Baskı Kursu


Ulus lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem toplu taşıma hem de şahsi aracınız ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyonda bulunan Ulus Çocuk 3D Tasarım ve Baskı Kursumuzun adresi:
MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Ümraniye Çocuk 3D Tasarım ve Baskı Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Ümraniye 3D Tasarım ve Baskı Kursu'nda çocukların erken yaşta 3D tasarımı ve bilgisayarı sevmesini sağlıyoruz.

Kurtköy Çocuk 3D Tasarım ve Baskı Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Kurtköy 3D Tasarım ve Baskı Kursu'nda çocuklara temel 3D tasarım bilgisini aşılıyoruz.

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 480 - 650 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 16

Yaş Grubu : 5 YAŞ 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇEŞEHİR KURTKÖY ULUS-BEŞİKTAŞ ÜMRANİYE

Tipoloji : KIŞ OKULU WORKSHOP

Sorularınız İçin Mesaj Atınız