BATERİ

2021

Haftada 1, Ayda 4 Ders

Kişi Başına /

650 - 750

Home Courses

Bateri

Bateri

Öğretmen

A-TaC

Kategori

SANAT

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.


Bateri KursuBateri çocukların ritim duygularını geliştirme konusunda bir numaralı araçtır. Bateri eğitimi alan çocuklar aynı anda hem müzik hem de ritim konusunda hızlı bir şekilde gelişim gösterir. Bateriye başlama yaşı kaçtır diye düşünebilirsiniz. Bateriye 4 yaşından itibaren başlanabilir. Bateriye erken yaşta başlayan çocuklarda ilerleyen yaşlarda çok kolay ve çok hızlı gelişim görülmektedir.

Bateri Çalma Yaşı Kaçtır?


Çocukların müziğe başlaması için en uygun enstrümanlardan birisi bateridir. Bateri ile çocuklar kolaylıkla müziğe uyum sağlar ve müzik yapmayı sever. Bateri kursu sayesinde çocuklar el-göz koordinasyonu kazanır. Bateri çalma yaşı 4'tür. 4 yaşından itibaren bateri eğitimi alınabilir.


AYKA Talent Club olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, İstanbul Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir ve Ulus/Beşiktaş lokasyonlarımızda deneyimli eğitmenlerimiz ile 4 yaş bateri kursu, 5 yaş bateri kursu, 6 yaş bateri kursu, 7 yaş bateri kursu, 8 yaş bateri kursu ve 9 yaş bateri kursu eğitimleri vermekteyiz.

4 Yaş Bateri Kursu4 yaş bateri kursu eğitimlerimiz Ümraniye Bateri Kursu, Kurtköy Bateri Kursu, Bahçeşehir Bateri Kursu ve Ulus Beşiktaş Bateri Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. 4 yaş bateri kursu için iyi bir yaştır. Erken yaşta bateriye başlayarak kolayca gelişim gösterebilir çocuklar.

5 Yaş Bateri Kursu


5 yaş bateri kursu eğitimlerimiz Ümraniye Bateri Kursu, Kurtköy Bateri Kursu, Bahçeşehir Bateri Kursu ve Ulus Beşiktaş Bateri Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. 5 yaşında bateriye başlayan çocuklarda el-göz koordinasyonu hızlı gelişim göstermektedir.

6 Yaş Bateri Kursu


6 yaş bateri kursu eğitimlerimiz Ümraniye Bateri Kursu, Kurtköy Bateri Kursu, Bahçeşehir Bateri Kursu ve Ulus Beşiktaş Bateri Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Bateri kursunda çocuklar müzik ve ritim duygularını geliştirebilmektedir.

7 Yaş Bateri Kursu


7 yaş bateri kursu eğitimlerimiz Ümraniye Bateri Kursu, Kurtköy Bateri Kursu, Bahçeşehir Bateri Kursu ve Ulus Beşiktaş Bateri Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Bateri kursu sayesinde çocuklar müziği severek öğrenmekte ve yeni bir hobi edinmektedir.

8 Yaş Bateri Kursu


8 yaş bateri kursu eğitimlerimiz Ümraniye Bateri Kursu, Kurtköy Bateri Kursu, Bahçeşehir Bateri Kursu ve Ulus Beşiktaş Bateri Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Bateri eğitimine küçük yaşta başlayan çocuklar yeteneklerini geliştirerek geç yaşta başlayan çocuklara göre daha fazla gelişim göstermektedir.

9 Yaş Bateri Kursu


9 yaş bateri kursu eğitimlerimiz Ümraniye Bateri Kursu, Kurtköy Bateri Kursu, Bahçeşehir Bateri Kursu ve Ulus Beşiktaş Bateri Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Bateri kursu sayesinde müzik eğitimi alan çocukların müzik kulağı ve ritim duygusu gelişmektedir.

Bahçeşehir Çocuk Bateri Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile doğru teknikleri kullanarak en kısa sürede çocukları bateriye ve müziğe alıştırmaktayız
Bahçeşehir Çocuk Bateri Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Ulus Beşiktaş Çocuk Bateri Kursu


Ulus lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem toplu taşıma hem de şahsi aracınız ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyonda bulunan Ulus Çocuk Bateri Kursumuzun adresi:
MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Ümraniye Çocuk Bateri Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Ümraniye Bateri Kursu'nda çocukların erken yaşta bateriyi, ritim tutmayı ve müziği sevmesini sağlıyoruz.

Kurtköy Çocuk Bateri Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Kurtköy Bateri Kursu'nda çocuklara temel ritim ve bateri bilgisini ve aşılıyoruz.

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 650 - 750 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 2

Yaş Grubu : 4 YAŞ 5 YAŞ 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇEŞEHİR ULUS-BEŞİKTAŞ

Tipoloji : BİREYSEL DERS KIŞ OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız