Drama

Öğretmen

A-TaC

Kategori

SANAT

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.

Drama Kursu


Drama eğitimi sosyal ve yaratıcı beceriler geliştirmede önemli bir rol oynamaktadır. Aynı zamanda çocukların özgüven içinde gelişmesine ve büyümesine yardımcı olur. Drama kursunda çocuklar bir ekibin parçası olmayı öğrenecek ve sahneye çıkmanın verdiği heyecanı tadacaklar.

AYKA Talent Club olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, İstanbul Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus/Beşiktaş lokasyonlarımızda deneyimli eğitmenlerimiz ile 6 yaş drama kursu, 7 yaş drama kursu, 8 yaş drama kursu ve 9 yaş drama kursu eğitimleri vermekteyiz. Çocuk drama kursu eğitimlerimizde, çocuklarla çalışma konusunda tecrübeli ve eğitimli eğitmenlerimiz ile çocuklara tiyatroyu ve sahneye çıkmayı sevdiriyor ve öğretiyoruz.

6 Yaş Drama Kursu6 yaş drama kursu eğitimlerimiz Ümraniye Drama Kursu, Kurtköy Drama Kursu, Bahçeşehir Drama Kursu, Bahçelievler Drama Kursu ve Ulus Beşiktaş Drama Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. 6 yaş tiyatroya başlamak için çok iyi bir yaştır. Bu yaşlarda sahne korkusunu yenen ve bir topluluk ile kendisine verilen rolü uygulamayı öğrenebilen çocuklar ileriki yaşlarda çok daha rahat gelişim kaydedecektir.


7 Yaş Drama Kursu


7 yaş drama kursu eğitimlerimiz Ümraniye Drama Kursu, Kurtköy Drama Kursu, Bahçeşehir Drama Kursu, Bahçelievler Drama Kursu ve Ulus Beşiktaş Drama Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. 7 yaş gibi erken bir yaşta tiyatroya başlayan ve drama eğitimi alan çocuklar diğer çocuklara göre bir adım önde başlayacaktır tiyatro kariyerlerine.


8 Yaş Drama Kursu


8 yaş drama kursu eğitimlerimiz Ümraniye Drama Kursu, Kurtköy Drama Kursu, Bahçeşehir Drama Kursu, Bahçelievler Drama Kursu ve Ulus Beşiktaş Drama Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Çocuk tiyatro kursu veya çocuk drama kursu eğitimi alan çocuklar harika bir hobi edinmekte ve yeni arkadaşlar edinme şansı elde etmektedir. Sosyal gelişim açısından drama kursu çok iyi bir araçtır.


9 Yaş Drama Kursu


9 yaş drama kursu eğitimlerimiz Ümraniye Drama Kursu, Kurtköy Drama Kursu, Bahçeşehir Drama Kursu, Bahçelievler Drama Kursu ve Ulus Beşiktaş Drama Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Drama kursuna giden çocuklar eğitim hayatlarında çok daha başarılı olmaktadırlar. Özellikle ezber yeteneği ve özgüven kazandıran tiyatro eğitimi çocukların okul hayatlarını da olumlu etkilemektedir.


Bahçeşehir Çocuk Drama Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile doğru teknikleri kullanarak en kısa sürede çocukları tiyatroya ve sahneye alıştırmaktayız.

Bahçeşehir Çocuk Drama Kursu için adresimiz:

MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Bahçelievler Çocuk Drama Kursu


Bahçelievler lokasyonumuza Ataköy ve Bakırköy’den rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bahçelievler Drama Kursu'nda çocuklar sahneye çıkmayı öğrenmekte, rol yapma yeteneği kazanmakta ve sosyalleşmektedir.

Bahçelievler Çocuk Drama Kursu için adresimiz:

Aydın Doğan M.T.A Lisesi (Hizmet Hastanesi Yanı)
Bahçelievler Mh. Mehtap Sk. No 36 Bahçelievler/İstanbul

Ulus Beşiktaş Çocuk Drama Kursu


Ulus lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem toplu taşıma hem de şahsi aracınız ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyonda bulunan Ulus Çocuk Drama Kursumuzun adresi:

MEF Okulları Ulus Kampüsü
Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Ümraniye Çocuk Drama Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Ümraniye Drama Kursu'nda çocukların erken yaşta dramayı ve tiyatroyu sevmesini sağlıyoruz.

Kurtköy Çocuk Drama Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Kurtköy Drama Kursu'nda çocuklara temel oyunculuk bilgisini aşılıyoruz.

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 480 - 650 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 16

Yaş Grubu : 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇELİEVLER BAHÇEŞEHİR KURTKÖY ULUS-BEŞİKTAŞ ÜMRANİYE

Tipoloji : BİREYSEL DERS KIŞ OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız