GİTAR

2021

Haftada 1, Ayda 4 Ders

Kişi Başına /

650 - 750

Home Courses

Gitar

Gitar

Öğretmen

A-TaC

Kategori

SANAT

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.


Gitar KursuGitar el becerilerini geliştiren bir enstrümandır. Gitar eğitimi sayesinde çocuklarda düzenli çalışma alışkanlığı yerleşir. Gitarın çocuklar için en önemli faydalarından birisi de erken yaşta başlayan çocuklarda analitik düşünebilme yeteneği kazandırmasıdır. Gitar çocuklar arasında çok popüler bir enstrümandır. Gitar eğitimi alan çocuklar kolaylıkla sosyalleşebilirler.

Gitar Çalma Yaşı Kaçtır?


Gitar müziğe başlamak için çok iyi bir enstrümandır. Gitar çocukların el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Gitar çalma yaşı 6'dır. 6 yaşından itibaren gitar eğitimi alınabilir ve gitar kursuna gidilebilir.


AYKA Talent Club olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, İstanbul Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir ve Ulus/Beşiktaş lokasyonlarımızda deneyimli eğitmenlerimiz ile 6 yaş gitar kursu, 7 yaş gitar kursu, 8 yaş gitar kursu ve 9 yaş gitar kursu eğitimleri vermekteyiz.

6 Yaş Gitar Kursu


6 yaş gitar kursu eğitimlerimiz Ümraniye Gitar Kursu, Kurtköy Gitar Kursu, Ümraniye Gitar Kursu, Kurtköy Gitar Kursu, Bahçeşehir Gitar Kursu ve Ulus Beşiktaş Gitar Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Gitar eğitimini erken alan çocuklarda beyin gelişimi hızlanır.

7 Yaş Gitar Kursu


7 yaş gitar kursu eğitimlerimiz Ümraniye Gitar Kursu, Kurtköy Gitar Kursu, Ümraniye Gitar Kursu, Kurtköy Gitar Kursu, Bahçeşehir Gitar Kursu ve Ulus Beşiktaş Gitar Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Gitar kursu ve gitar eğitimi sayesinde çocuklar motor hareket becerilerini geliştirirler.

8 Yaş Gitar Kursu


8 yaş gitar kursu eğitimlerimiz Ümraniye Gitar Kursu, Kurtköy Gitar Kursu, Bahçeşehir Gitar Kursu ve Ulus Beşiktaş Gitar Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Gitar eğitimine küçük yaşta başlayan çocuklar kolay bir şekilde sosyal çevre edinebilmektedirler.

9 Yaş Gitar Kursu


9 yaş gitar kursu eğitimlerimiz Ümraniye Gitar Kursu, Kurtköy Gitar Kursu, Bahçeşehir Gitar Kursu ve Ulus Beşiktaş Gitar Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Gitar çocuklara konsantre olmayı öğretir ve nasıl odaklanmaları gerektiğini öğretir.

Bahçeşehir Çocuk Gitar Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile doğru teknikleri kullanarak en kısa sürede çocukları gitara ve müziğe alıştırmaktayız
Bahçeşehir Çocuk Gitar Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Ulus Beşiktaş Çocuk Gitar Kursu


Ulus lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem toplu taşıma hem de şahsi aracınız ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyonda bulunan Ulus Çocuk Gitar Kursumuzun adresi:
MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Ümraniye Çocuk Gitar Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Ümraniye Gitar Kursu'nda çocukların erken yaşta gitarı ve müziği sevmesini sağlıyoruz.

Kurtköy Çocuk Gitar Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Kurtköy Gitar Kursu'nda gitar çalmayı, müzik kulağını geliştirmeyi ve nota okumayı öğretiyoruz.

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 650 - 750 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 2

Yaş Grubu : 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇEŞEHİR ULUS-BEŞİKTAŞ

Tipoloji : BİREYSEL DERS KIŞ OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız