2021

Haftada 1, Ayda 4 Ders

Kişi Başına /

650 - 750

Home Courses

Keman

Keman

Öğretmen

A-TaC

Kategori

SANAT

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.

 

Keman Kursu

Keman unutkanlığı önlemeye yarayan bir enstrümandır. Yapılan araştırmalarda kemanın unutkanlığı önleme konusunda bir numaralı araç olduğu görülmüştür. Keman eğitimi alan çocuklar hayatları boyunca müzik dolu bir çevreye sahip olabilirler. Keman eğitimi sayesinde sosyal bir çevre edinen çocuklar keman sayesinde çok iyi arkadaşlıklar kurabilirler.

Keman Çalma Yaşı Kaçtır?

Keman müziğe başlamak için çok iyi bir enstrümandır. Keman çocuklara konsantre olmayı öğretir. Keman çalma yaşı 6'dır. 6 yaşından itibaren keman eğitimi alınabilir ve keman kursuna gidilebilir. AYKA Talent Club olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, İstanbul Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir ve Ulus/Beşiktaş lokasyonlarımızda deneyimli eğitmenlerimiz ile 6 yaş keman kursu, 7 yaş keman kursu, 8 yaş keman kursu ve 9 yaş keman kursu eğitimleri vermekteyiz.

6 Yaş Keman Kursu

6 yaş keman kursu eğitimlerimiz Ümraniye Keman Kursu, Kurtköy Keman Kursu, Bahçeşehir Keman Kursu ve Ulus Beşiktaş Keman Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Keman kursu sayesinde çocuklarda el ve kol kaslarında gelişim görülür.

7 Yaş Keman Kursu

7 yaş keman kursu eğitimlerimiz Ümraniye Keman Kursu, Kurtköy Keman Kursu, Bahçeşehir Keman Kursu ve Ulus Beşiktaş Keman Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Keman kursu ve keman eğitimi sayesinde çocuklar rahatlar ve ruh sağlıklarında pozitif etki görülür.

8 Yaş Keman Kursu

8 yaş keman kursu eğitimlerimiz Ümraniye Keman Kursu, Kurtköy Keman Kursu, Bahçeşehir Keman Kursu ve Ulus Beşiktaş Keman Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Keman eğitimine küçük yaşta başlayan çocuklarda eğitim hayatları boyunca yüksek başarı görülmüştür.

9 Yaş Keman Kursu

9 yaş keman kursu eğitimlerimiz Ümraniye Keman Kursu, Kurtköy Keman Kursu, Bahçeşehir Keman Kursu ve Ulus Beşiktaş Keman Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Keman beynin birçok fonksiyonunun aynı anda çalışmasını sağlayan bir enstrümandır. Keman eğitimi sayesinde çocuklarda beyin fonksiyonlarında gelişme görülür.

Bahçeşehir Çocuk Keman Kursu

AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile doğru teknikleri kullanarak en kısa sürede çocukları kemana ve müziğe alıştırmaktayız Bahçeşehir Çocuk Keman Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Ulus Beşiktaş Çocuk Keman Kursu

Ulus lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem toplu taşıma hem de şahsi aracınız ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyonda bulunan Ulus Çocuk Keman Kursumuzun adresi: MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Ümraniye Çocuk Keman Kursu

AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Ümraniye Keman Kursu'nda çocukların erken yaşta keman ve müziği sevmesini sağlıyoruz.

Kurtköy Çocuk Keman Kursu

AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Kurtköy Keman Kursu'nda çocuklara temel keman çalma ve nota okuma bilgisini aşılıyoruz.

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 650 - 750 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 2

Yaş Grubu : 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇEŞEHİR ULUS-BEŞİKTAŞ

Tipoloji : BİREYSEL DERS KIŞ OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız