CODING

2021

Haftada 1, Ayda 4 Ders

Kişi Başına /

480 - 650

Home Courses

Kodlama

Kodlama

Öğretmen

A-TaC

Kategori

STEM/MAKER

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.


Kodlama KursuKodlama eğitimi çocuklar için çok eğlenceli bir eğitimdir. Aynı zamanda çağımızın bir gerekliliği olan kodlama eğitimi erken yaşta alındığında çocukların bu alanda başarılı olması çok daha yüksek bir ihtimal haline gelmektedir. Her çocuğun kodlama eğitimi alması ve gelişen teknolojiye uyum sağlaması gerekmektedir.

AYKA Talent Club olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, İstanbul Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir ve Ulus/Beşiktaş lokasyonlarımızda deneyimli eğitmenlerimiz ile 5 yaş Kodlama kursu, 6 yaş Lego Kodlama kursu, 7 yaş Kodlama kursu, 8 yaş Kodlama kursu ve 9 yaş Kodlama kursu eğitimleri vermekteyiz.

5 Yaş Kodlama Kursu


5 yaş Kodlama kursu eğitimlerimiz Ümraniye Kodlama Kursu, Kurtköy Kodlama Kursu, Bahçeşehir Kodlama Kursu ve Ulus Beşiktaş Kodlama Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Kodlama eğitimi sayesinde çocuklar analitik düşünmeyi öğrenirler.

6 Yaş Kodlama Kursu


6 yaş Kodlama kursu eğitimlerimiz Ümraniye Kodlama Kursu, Kurtköy Kodlama Kursu, Bahçeşehir Kodlama Kursu ve Ulus Beşiktaş Kodlama Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Kodlama eğitiminde yaratıcı düşünmeye fayda sağlayan bir eğitim planı izlenmektedir.

7 Yaş Kodlama Kursu


7 yaş Kodlama kursu eğitimlerimiz Ümraniye Kodlama Kursu, Kurtköy Kodlama Kursu, Bahçeşehir Kodlama Kursu ve Ulus Beşiktaş Kodlama Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Kodlama kursu alan çocuklar eğitim hayatlarında yüksek başarı göstermektedir.

8 Yaş Kodlama Kursu


8 yaş Kodlama kursu eğitimlerimiz Ümraniye Kodlama Kursu, Kurtköy Kodlama Kursu, Bahçeşehir Kodlama Kursu ve Ulus Beşiktaş Kodlama Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Kodlama eğitimi ile çocuklar sistematik düşünür ve bilgisayar ile neler yapılabileceğini anlar.

9 Yaş Kodlama Kursu


9 yaş Kodlama kursu eğitimlerimiz Ümraniye Kodlama Kursu, Kurtköy Kodlama Kursu, Bahçeşehir Kodlama Kursu ve Ulus Beşiktaş Kodlama Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Kodlama kursu çocuklara sürekli problem çözdürür ve bu sayede çocuklar erken yaşta problem çözme yeteneği elde eder.

Bahçeşehir Çocuk Kodlama Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile doğru teknikleri kullanarak en kısa sürede çocukları Kodlama eğitimine alıştırmaktayız.
Bahçeşehir Çocuk Kodlama Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Ulus Beşiktaş Çocuk Kodlama Kursu


Ulus lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem toplu taşıma hem de şahsi aracınız ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyonda bulunan Ulus Çocuk Kodlama Kursumuzun adresi:
MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Ümraniye Çocuk Kodlama Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Ümraniye Kodlama Kursu'nda çocukların erken yaşta kodlama ve bilgisayarı sevmesini sağlıyoruz.

Kurtköy Çocuk Kodlama Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Kurtköy Kodlama Kursu'nda çocuklara temel kodlama bilgisini aşılıyoruz.

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 480 - 650 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 16

Yaş Grubu : 5 YAŞ 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Tipoloji : KIŞ OKULU WORKSHOP

Sorularınız İçin Mesaj Atınız