LEGO ROBOTİK

2021

Haftada 1, Ayda 4 Ders

Kişi Başına /

480 - 650

Home Courses

Lego Robotik

Lego Robotik

Öğretmen

A-TaC

Kategori

STEM/MAKER

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.


Lego Robotik KursuLego robotik kursu çocuklara öğrenmeyi sevdiren bir kurstur. Eğlenerek öğrenen çocuklar, okulun ve derslerin aslında eğlenceli olabileceğini görür. Aynı zamanda lego robotik eğitimi sayesinde çocuklar sorgulamayı ve problem çözmeyi öğrenir.

AYKA Talent Club olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, İstanbul Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir ve Ulus/Beşiktaş lokasyonlarımızda deneyimli eğitmenlerimiz ile 5 yaş Lego Robotik kursu, 6 yaş Lego Robotik kursu, 7 yaş Lego Robotik kursu, 8 yaş Lego Robotik kursu ve 9 yaş Lego Robotik kursu eğitimleri vermekteyiz.

5 Yaş Lego Robotik Kursu


5 yaş Lego Robotik kursu eğitimlerimiz Ümraniye Lego Robotik Kursu, Kurtköy Lego Robotik Kursu, Bahçeşehir Lego Robotik Kursu ve Ulus Beşiktaş Lego Robotik Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Lego robotik eğitimi sayesinde çocuklar soyut-somut ilişkisini öğrenirler. Hayal ettikleri şeyleri gerçeğe dökmeyi başaran çocuklar soyut ile somut kavramlarını anlar.

6 Yaş Lego Robotik Kursu


6 yaş Lego Robotik kursu eğitimlerimiz Lego Robotik Kursu, Kurtköy Lego Robotik Kursu, Bahçeşehir Lego Robotik Kursu ve Ulus Beşiktaş Lego Robotik Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Lego robotik eğitiminde çocukların hayalgücünü ve yaratıcılığını geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

7 Yaş Lego Robotik Kursu


7 yaş Lego Robotik kursu eğitimlerimiz Lego Robotik Kursu, Kurtköy Lego Robotik Kursu, Bahçeşehir Lego Robotik Kursu ve Ulus Beşiktaş Lego Robotik Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Lego robotik workshop'a katılan çocuklar dikaktlerini toplamayı ve odaklanmayı öğrenirler.

8 Yaş Lego Robotik Kursu


8 yaş Lego Robotik kursu eğitimlerimiz Lego Robotik Kursu, Kurtköy Lego Robotik Kursu, Bahçeşehir Lego Robotik Kursu ve Ulus Beşiktaş Lego Robotik Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Lego robotik atölyesinde özgüven kazanan çocuklar eğitim hayatlarında da başarılı olurlar.

9 Yaş Lego Robotik Kursu


9 yaş Lego Robotik kursu eğitimlerimiz Lego Robotik Kursu, Kurtköy Lego Robotik Kursu, Bahçeşehir Lego Robotik Kursu ve Ulus Beşiktaş Lego Robotik Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Lego robotik kursu sayesinde çocuklar bir mühendis gibi düşünmeyi öğrenerek teknolojiyi nasıl kullanabileceğini öğrenir.

Bahçeşehir Çocuk Lego Robotik Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile doğru teknikleri kullanarak en kısa sürede çocukları Lego Robotik eğitimine alıştırmaktayız.
Bahçeşehir Çocuk Lego Robotik Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Ulus Beşiktaş Çocuk Lego Robotik Kursu


Ulus lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem toplu taşıma hem de şahsi aracınız ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyonda bulunan Ulus Çocuk Lego Robotik Kursumuzun adresi:
MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Ümraniye Çocuk Lego Robotik Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Ümraniye Lego Robotik Kursu'nda çocukların erken yaşta analitik düşünmeyi robotları kullanarak sevdiriyor ve öğretiyoruz.

Kurtköy Çocuk Lego Robotik Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Kurtköy Lego Robotik Kursu'nda çocuklara temel robot ve mekanik bilgisini aşılıyoruz.

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 480 - 650 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 16

Yaş Grubu : 5 YAŞ 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇEŞEHİR ULUS-BEŞİKTAŞ

Tipoloji : KIŞ OKULU WORKSHOP

Sorularınız İçin Mesaj Atınız