Piyano

Öğretmen

A-TaC

Kategori

SANAT

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.


Piyano KursuPiyano çocuklarda vücut koordinasyonunu geliştirir. Piyano eğitimi alan çocuklarda konsantrasyon süresi artar. Dikkat dağınıklığı olan çocuklar için odaklanmalarını sağlar. Piyanoya erken yaşta başlayan çocuklarda işitsel ve sözel beceriler gelişir. Piyano kursu alan çocuklarda hafıza gelişimi görülür.

Piyano Çalma Yaşı Kaçtır?


Piyano müziğe başlamak için çok iyi bir enstrümandır. Piyano sayesinde çocuklarda çalışma disiplini sağlanır. Piyano çalma yaşı 4'tür. 4 yaşından itibaren piyano eğitimi alınabilir ve piyano kursuna gidilebilir.


AYKA Talent Club olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, İstanbul Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir ve Ulus/Beşiktaş lokasyonlarımızda deneyimli eğitmenlerimiz ile 4 yaş piyano kursu, 5 yaş piyano kursu, 6 yaş piyano kursu, 7 yaş piyano kursu, 8 yaş piyano kursu ve 9 yaş piyano kursu eğitimleri vermekteyiz.

4 Yaş Piyano Kursu4 yaş piyano kursu eğitimlerimiz Ümraniye Piyano Kursu, Kurtköy Piyano Kursu, Bahçeşehir Piyano Kursu ve Ulus Beşiktaş Piyano Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. 4 yaş piyano kursu için iyi bir yaştır. Çocuklar erken yaşta piyanoya başlayarak kolayca gelişim gösterebilir.

5 Yaş Piyano Kursu


5 yaş piyano kursu eğitimlerimiz Ümraniye Piyano Kursu, Kurtköy Piyano Kursu, Bahçeşehir Piyano Kursu ve Ulus Beşiktaş Piyano Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. 5 yaşında piyanoya başlayan çocuklarda nota okuma sayesinde hızlı okuma becerisi sağlanır ve müzik kulağı gelişir.

6 Yaş Piyano Kursu


6 yaş piyano kursu eğitimlerimiz Ümraniye Piyano Kursu, Kurtköy Piyano Kursu, Bahçeşehir Piyano Kursu ve Ulus Beşiktaş Piyano Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Piyano kursunda çocuklarda el ve göz koordinasyonu gözle görülür şekilde gelişir.

7 Yaş Piyano Kursu


7 yaş piyano kursu eğitimlerimiz Ümraniye Piyano Kursu, Kurtköy Piyano Kursu, Bahçeşehir Piyano Kursu ve Ulus Beşiktaş Piyano Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Piyano kursu ve piyano eğitimi sayesinde çocuklarda yaratıcılık artar.

8 Yaş Piyano Kursu


8 yaş piyano kursu eğitimlerimiz Ümraniye Piyano Kursu, Kurtköy Piyano Kursu, Bahçeşehir Piyano Kursu ve Ulus Beşiktaş Piyano Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Piyano eğitimine küçük yaşta başlayan çocuklarda sayısal zeka ve matematik becerilerinde gelişme görülür.

9 Yaş Piyano Kursu


9 yaş piyano kursu eğitimlerimiz Ümraniye Piyano Kursu, Kurtköy Piyano Kursu, Bahçeşehir Piyano Kursu ve Ulus Beşiktaş Piyano Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Piyano stresi azaltan ve ruh sağlığını iyileştiren bir enstrümandır. Piyano eğitimi çocuklara sakinlik kazandırır.

Bahçeşehir Çocuk Piyano Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile doğru teknikleri kullanarak en kısa sürede çocukları piyanoya ve müziğe alıştırmaktayız
Bahçeşehir Çocuk Piyano Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Ulus Beşiktaş Çocuk Piyano Kursu


Ulus lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem toplu taşıma hem de şahsi aracınız ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyonda bulunan Ulus Çocuk Piyano Kursumuzun adresi:
MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Ümraniye Piyano Kodlama Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Ümraniye Piyano Kursu'nda çocukların erken yaşta piyanoyu, notaları ve müziği sevmesini sağlıyoruz.

Kurtköy Çocuk Piyano Kursu


AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Kurtköy Piyano Kursu'nda çocuklara temel nota ve piyano bilgisini aşılıyoruz.

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 650 - 750 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 2

Yaş Grubu : 4 YAŞ 5 YAŞ 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇEŞEHİR KURTKÖY ULUS-BEŞİKTAŞ ÜMRANİYE

Tipoloji : BİREYSEL DERS KIŞ OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız