ÖN KAYIT

Linke tıklayarak ön kayıt formunu doldurduktan sonra ekibimiz ile iletişime geçerek deneme antrenmanlarına katılabilirsiniz.

PROGRAMLAR

Hafta sonları 09:00 - 19:00 , Hafta için 15:00 19:00 aralığında planlanan spor, sanat ve stem/maker branşlarımızı inceleyebilirsiniz.

FİYATLAR

Hafta sonu kış okulu branş fiyatları aylık kurlar ile ilerler. Branş fiyatları ve ödeme koşullarını öğrenin

Kayıt süreci hakkında iletişim kurmak için WhatsApp hattımıza ulaşabilir veya (0212) 358 58 28 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kurtköy Spor Okulu

 

Ayka Talent Club Kurtköy Spor Okulu basketboldan jimnastiğe, tekvandodan satranca kadar birçok spor dalında eğitim vermekte olan bir spor okuludur. Kurtköy Spor Okulu eğitim kadrosu çocuklarla çalışma konusunda eğitimli ve deneyimli antrenör ve eğitmenlerden oluşmaktadır. Spor okulumda hem spor kurslarına katılabilir hem de çocuklar için drama kursuna katılım sağlayarak çocuğunuza yeni bir hobi kazandırabilirsiniz.

 

Ayka Talent Club Kurtköy Spor Okulu, MBA Okulları tesislerinde yer almaktadır. Pendik, Kurtköy, Kartal gibi ilçelerden rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Kurtköy spor okulu arayışında olan veliler çocukları ile Ayka Talent Club’ı ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirler.

 

Kurtköy Spor Okulu’nda Erman Kunter Basketbol Akademisi Basketbol Kursu, Jimnastik Kursu, Yüzme Kursu Satranç Kursu, Okçuluk Kursu, Tekvando Kursu ve Voleybol Kursu spor kursları yer almaktadır.

 

Kurtköy basketbol kursu, Kurtköy jimnastik kursu, Kurktöy satranç kursu, Kurktöy okçuluk kursu, Kurtköy yüzme kursu, Kurktöy tekvando kursu ve Kurktöy voleybol kursu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kurtköy Spor Okulu‘nda aynı zamanda Drama Kursu eğitimleri de verilmektedir.

 

Kurtköy Drama Kursu eğitimleri için Ayka Talent Club’a ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm branşlar Kurtköy’de MBA Okulları Tesisleri içerisinde faaliyettedir. Kayıt süreci öncesinde deneme antrenmanına katılmak için  ön kayıt formunu doldurarak kayıt ofisimiz ile iletişim kurunuz.

Spor branşlarında temel seviye eğitimlerini tamamlayan öğrenciler; AYKA Spor Kulübümüzde lisans alarak ilgili branşlarda ligler, turnuvalar veya müsabakalara katılırarak yarışmacı bir takımın parçası olurlar. Sanat branşlarında ise London Collage Music sınavlarını başarı ile geçmeye yönelik müzik programları uygulanır.

3-4-5 Yaş grubu öğrencilerine spor ve sanat branşlarında özel programlar uygulanır. 6 yaş ve üzeri gruplarda seviyelere göre performans eğitimleri, müsabakalar, gösterilere hazırlık çalışmaları ile programlar yürütülür. U14 – U16 – U18 Takımları ile birçok spor branşında liglerde mücadele edilir.

Kış okulu programlarımız Eylül ayında başlayıp haziran ayına kadar devam eder. Haftasonu programları cumartesi ve pazar haftada 2 gün 1er saat olarak ilerleyen aylık rutinler halinde oluşur. Hafta içi programları ise branşa göre haftada 1 veya 2 gün 1er saat şeklinde ilerler. Performans gruplarına ekstra antrenmanlar organize edilir.

Branşın özelliklerine göre antrenörler tarafından belirlenen ekipmanların alınması mecburidir. Branşa özgü tek tip kıyafet takımdaşlık, aidiyet duygusu ve branşa saygı duyma konusunda öğrenciler için önemli bir konudur.

MBA Okulları Kurtköy Kampüsü

(0212) 358 58 28(0541) 347 58 28

3

AYKA Spor Kulübü – Spor okulu faaliyetleri ile temel seviye eğitimlerini tamamlayan oyuncularımıza AYKA Spor Kulübü takımlarımıza dahil ederek lisanslı sporcu olarak ligler, turnuvalar ve müsabakalara katılmalarını sağlıyoruz.

Erman Kunter Basketbol Akademi – EKBA – Türk Basketbolunun duayenlerinden Erman KUNTER öncülüğünde gençlere basketbolu doğru metodlar ile öğretmek; spor ahlakı, spor disiplini ile başarılı basketbolcular yetiştirmek üzere kurulmuştur. Teknik Gelişim, Mental Gelişim ve Atletik Gelişim felsefesi ile eğitimlerini koordine etmektedir.

04-12 Yaş aralığındaki çocuklara; eğlenerek öğrenecekleri spor-sanat-stem/maker etkinlikleri tasarlar. Haftanın 5 günü tam gün süren yaz okulu faaliyetlerinde; çocuklar her branşın temel bilgilerini öğrenerek yatkın oldukları branşları keşfetme olanağı bulur. Bahçelievler ve Ulus-Beşiktaş şubelerinde 2016 yılından itibaren yaz Galatasaray Yaz Okulu faaliyetleri devam etmektedir.