(0212) 358 58 28 - (0541) 350 58 28 - (0541) 351 58 28

Basketbol

Öğretmen

A-TaC

Kategori

SPOR

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.

EĞİTİM SÜRECİ

Ayka Spor Okullarına katılarak belirli bir basketbol eğitimini tamamlayan oyuncular. AYKA Spor Kulübü takımlarına dahil edilerek lisanslı olarak federasyon liglerine katılırlar.

EĞİTİM İÇERİĞİ

Alanında uzman eğitmenler ile Atletik Gelişim, Teknik Gelişim ve Mental Gelişim başlıklarına değinen programlı eğitimler tasarlanır. Yaz ve Kış kampları ile federasyon ligleri ve özel turnuvalara katılarak oyuncularımıza pozitim gelişim ortamı yaratırız.

PROGRAM

Kış sezonunda 2 yaş aralıklar ile oluşturulmuş gruplarda haftasonu antrenmanları ilerler. Cumartesi ve pazar günleri 1er saat süren antrenmanlar haricinde, takım çalışmalarında hafta içi ek antrenmanlar yapılır.

Kayıt süreci hakkında iletişim kurmak için WhatsApp hattımıza ulaşabilir veya (0212) 358 58 28 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Basketbol kursuna katılmak için ilk yapmanız gereken ofisimizi arıyarak deneme antrenmanı kaydı yaptırmaktır. Deneme antrenmansı sonrasında size uygun olan gruba yönlendirilirsiniz.

Basketbol okulu için Çift taraflı forma ve tshirtten oluşan ekipman setini kayıt ofisimizden ücret mukabilinde alabilirsiniz.

4 yaş ve 5 yaş için oyun temalı basketbol grubumuz olduğu gibi, 6 yaş itibari ile basketbol antrenmanlarının yoğun şekilde yapıldığı gruplarımız vardır.

Erman Kunter Basketbol Akademide temel eğitim alan oyuncularımıza lisans çıkartarak Ayka Spor Kulübü ile kurduğumuz takımlar ile federasyon liglerine katılıyoruz. Profesyonel gelişim kateden oyuncularımızı gelişimlerini destekleyecek altyapılara yönlendirerek mentörlük yapıyoruz

Basketbola başlamak veya basketbolcu olmak için belirlenmiş bir boy sınırı yoktur. Fakat ideal bir boya sahip olmak rekabet avantajı yaratacaktır.

9 yaş ile başlayıp 18 yaşına kadar yaş aralıklarına göre belirlenen kategorilerde altyapı ligleri vardır. Takımlarımız ilgili yaş kategorilerinde liglere katılarak mücadele etmektedir.

AYKA Spor Kulübü - Spor okulu faaliyetleri ile temel seviye eğitimlerini tamamlayan oyuncularımıza AYKA Spor Kulübü takımlarımıza dahil ederek lisanslı sporcu olarak ligler, turnuvalar ve müsabakalara katılmalarını sağlıyoruz.

04-12 Yaş aralığındaki çocuklara; eğlenerek öğrenecekleri spor-sanat-stem/maker etkinlikleri tasarlar. Haftanın 5 günü tam gün süren yaz okulu faaliyetlerinde; çocuklar her branşın temel bilgilerini öğrenerek yatkın oldukları branşları keşfetme olanağı bulur. Bahçelievler ve Ulus-Beşiktaş şubelerinde 2016 yılından itibaren yaz Galatasaray Yaz Okulu faaliyetleri devam etmektedir.

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 1500 - 2700 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 16

Yaş Grubu : 4 YAŞ 5 YAŞ 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇELİEVLER BAHÇEŞEHİR ULUS-BEŞİKTAŞ

Tipoloji : BİREYSEL DERS SPOR KULÜBÜ YAZ SPOR OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız