(0212) 358 58 28 - (0541) 350 58 28 - (0541) 351 58 28

Satranç

Öğretmen

A-TaC

Kategori

SPOR

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.

 

Satranç Kursu

İstanbul Satranç Kursu eğitimlerimiz İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir Satranç Kursu, Bahçelievler Satranç Kursu ve Ulus Beşiktaş Satranç Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Satranç için yaş sınırımız 4 yaştır. Satranca başlama yaşı kaçtır? Satranca başlamak için ideal yaş aralığı 4-6 yaştır. 9 yaşına kadar olan dönem satranç öğrenmek için en verimli dönemdir. Erken yaşta satranca başlayan çocuklar taşlara ve taşların hareketlerine aşinalık kazanarak ileride daha rahat gelişecektir. Tüm satranç büyükustaları satranca çok genç yaşta başlamıştır. Satrancın çocuklar için faydaları nelerdir? Yapılan araştırmalarda erken yaşta satranca başlayan çocukların akademik hayatında da büyük başarılara ulaştıkları görülmüştür. Bu araştırmalardan ötürü, Almanya’da satranç okullarda zorunlu ders haline getirilmiştir. Çocuğunuzun okulda başarılı olmasını istiyorsanız erken yaşta satranç eğitimi almasını sağlayarak bunun ilk adımını atabilirsiniz. Satranç eğitimlerimiz Kurtköy, Ümraniye, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş lokasyonlarımızda 4 Yaş Satranç Kursu, 5 Yaş Satranç Kursu, 6 Yaş Satranç Kursu, 7 Yaş Satranç Kursu, 8 Yaş Satranç Kursu ve 9 Yaş Satranç Kursu olarak verilmektedir.

4 Yaş Satranç Kursu

Çocukların öğrenme yetisi oldukça yüksektir. 4 yaşında satranca başlayan çocuklar satranç taşlarına aşinalık kazanarak büyük avantaj elde ederler. Temel satranç eğitiminin 4 yaşında alınmasıyla ileriki yaşlarda gelişimi diğer çocuklara oranla daha fazla ivme kazanacaktır. 4 Yaş Satranç Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Satranç Kursu, Kurtköy Satranç Kursu, Bahçeşehir Satranç Kursu, Bahçelievler Satranç Kursu ve Ulus Beşiktaş Satranç Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.  

5 Yaş Satranç Kursu

Satranç çocuklarda zihinsel gelişime en büyük fayda sağlayan spordur. Satranç oynayan çocuklar okulda da başarılı olmaktadır. 5 Yaş Satranç Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Satranç Kursu, Kurtköy Satranç Kursu, Bahçeşehir Satranç Kursu, Bahçelievler Satranç Kursu ve Ulus Beşiktaş Satranç Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

6 Yaş Satranç Kursu

Yapılan araştırmalarda satranca erken yaşta başlayan çocukların matematik yetisinde büyük bir gelişim olduğu görülmüştür. Satranç oynamayan çocuklara göre matematik temelli derslerde çok daha başarılı oldukları fark edilmiştir. 6 Yaş Satranç Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Satranç Kursu, Kurtköy Satranç Kursu, Bahçeşehir Satranç Kursu, Bahçelievler Satranç Kursu ve Ulus Beşiktaş Satranç Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.  

7 Yaş Satranç Kursu

Satranç hiperaktivite ve dikkat eksikliği bulunan çocuklar için çok faydalıdır. Satranç oynayan çocuklarda dikkat eksikliği belirtileri kaybolduğu görülmüştür. 7 Yaş Satranç Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Satranç Kursu, Kurtköy Satranç Kursu, Bahçeşehir Satranç Kursu, Bahçelievler Satranç Kursu ve Ulus Beşiktaş Satranç Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

8 Yaş Satranç Kursu

Satranç, öngörü, strateji ve plan yapma gibi yetenekleri geliştirmektedir. Çocuklar erken yaşta analiz yapma yeteceği kazanmaktadır. 8 Yaş Satranç Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Satranç Kursu, Kurtköy Satranç Kursu, Bahçeşehir Satranç Kursu, Bahçelievler Satranç Kursu ve Ulus Beşiktaş Satranç Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

9 Yaş Satranç Kursu

Satranç hafıza geliştiren bir oyundur. Satranç oynayan çocuklar büyük bir zihinsel gelişim gösterirler ve bu sayede akademik hayatta da başarı sağlarlar. 9 Yaş Satranç Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Satranç Kursu, Kurtköy Satranç Kursu, Bahçeşehir Satranç Kursu, Bahçelievler Satranç Kursu ve Ulus Beşiktaş Satranç Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Çocuk Satranç Kursu

Bahçeşehir Satranç Kursumuzda deneyimli satranç eğitmenlerimiz ile eğitim vermekteyiz. Erken yaşta satranca başlayan çocukların en doğru şekilde temel eğitimi alması için itinayla çalışmaktayız. Bahçeşehir Satranç Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Bahçelievler Çocuk Satranç Kursu

Bahçelievler Satranç Kursu’muza Ataköy ve Bakırköy’den kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Deneyimli Satranç eğitmenlerimiz ile 4000 yıllık bu sporu çocuklarımıza en doğru şekilde öğretmekteyiz. Bahçelievler Satranç Kursu için adresimiz: Aydın Doğan M.T.A Lisesi (Hizmet Hastanesi Yanı) Bahçelievler Mh. Mehtap Sk. No 36 Bahçelievler/İstanbul

Ulus Beşiktaş Çocuk Satranç Kursu

Ulus Satranç Kursu lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 4-9 yaş aralığındaki çocuklara satranç eğitimi vermekteyiz. Ulus Satranç Kursu için adresimiz: MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 1500 - 2700 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 16

Yaş Grubu : 4 YAŞ 5 YAŞ 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇELİEVLER BAHÇEŞEHİR ULUS-BEŞİKTAŞ

Tipoloji : BİREYSEL DERS SPOR KULÜBÜ YAZ SPOR OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız