(0212) 358 58 28 - (0541) 350 58 28 - (0541) 351 58 28

Futbol

Öğretmen

A-TaC

Kategori

SPOR

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.

 

Futbol Kursu

AYKA Talent Club, İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, İstanbul Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir ve Ulus Beşiktaş lokasyonlarında çocuk futbol kursu eğitimi vermektedir. Bir takım oyunu olan futbol, çocuklara bir takım oyuncusu olma yeteceği kazandırmaktadır. Takım oyuncusu olarak yardımlaşma, empati, işbirliği ve birlikte düşünme gibi yetenekler kazanan çocuklar, futbol sayesinde aynı zamanda fiziksel olarak da gelişim sağlamaktadır. AYKA Talent Club, kış futbol okulu olarak Bahçeşehir ve Ulus Beşiktaş lokasyonlarında 6 Yaş Futbol Kursu, 7 Yaş Futbol Kursu, 8 Yaş Futbol Kursu ve 9 Yaş Futbol Kursu eğitimleri vermektedir.  

6 Yaş Futbol Kursu

Futbol sayesinde takım olarak hareket etmeyi ve takıma ait bir oyuncu olarak hareket etmeyi öğrenen çocuklar bir grubun parçası olma hissini tatmaktadır. Motor yeteneklerin gelişimi sağlanır. Yüksek dikkat ve odaklanma gerektiren bir spor olduğu için erken yaşta dikkat bozukluğu riskini ortadan kaldırır. 6 yaş gibi erken bir yaşta futbola başlayan çocuklarda fiziksel ve kas gelişimleri hızlanır. 6 Yaş Futbol Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için Ümraniye Futbol Kursu, Kurtköy Futbol Kursu, Bahçeşehir ve Ulus Beşiktaş Futbol Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

7 Yaş Futbol Kursu

Özellikle yüksek kondisyon gerektiren bir spor olan futbol, ileri yaşlarda olabilecek akciğer ve kalp hastalıkları riskinin önüne geçer. Kalbi ve akciğerleri geliştiren bir egzersiz de olan futbol, çocuklar için sağlıklı bir hayata giden ilk adımdır. Enerjisini atamayan çocuklar için ideal bir spor dalıdır. 7 Yaş Futbol Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için Ümraniye Futbol Kursu, Kurtköy Futbol Kursu, Bahçeşehir ve Ulus Beşiktaş Futbol Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

8 Yaş Futbol Kursu

Araştırmalara göre grup halinde yapılan sporların çocuklar üzerinde zihinsel etkileri çok büyüktür. Çocuklar hem takım olmayı hem de rakip olmayı öğrenerek sosyal zekalarını geliştirirler. Erken yaşta bir takımın parçası olma hissi aşılanan çocuklar, ileri yaşlarda hem eğitim hayatlarında hem de iş hayatlarında başarılı olmaktadır. 8 Yaş Futbol Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için BÜmraniye Futbol Kursu, Kurtköy Futbol Kursu, ahçeşehir ve Ulus Beşiktaş Futbol Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

9 Yaş Futbol Kursu

Spora başlayan çocuklarda hızlı bir şekilde kas ve vücut gelişimi olduğu görülmektedir. Özellikle fiziksel gelişime büyük katkı sağlayan futbol sayesinde beslenme alışkanlığı da düzelmektedir. Sağlıklı beslenen çocuklarda iştahsızlık problemi kaybolmakta ve ileri yaşlarda olabilecek obezite riski ortadan kalkmaktadır. 9 yaş futbola başlamak için geç bir yaş değildir. 9 yaşında futbola başlayan çocuklar başarılı bir spor kariyerine sahip olabilirler. 9 Yaş Futbol Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için Ümraniye Futbol Kursu, Kurtköy Futbol Kursu, Bahçeşehir ve Ulus Beşiktaş Futbol Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Çocuk Futbol Kursu

Futbol konusunda deneyimli eğitmenlerimiz ile çocuklarınızın futbola alışması ve takım halinde oynayabilmesi için çalışmaktayız. Futbol kursumuz sayesinde çocuklar başarılı bir futbol kariyerine ilk adımı atmaktadır. Bahçeşehir Çocuk Jimnastik Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Ulus Beşiktaş Çocuk Futbol Kursu

Ulus Beşiktaş’ta bulunan futbol kursumuzda futbola başlayan çocuklar deneyimli antrenörlerimiz ile çalışarak kısa sürede yeteneklerini ön plana çıkarma şansı bulmaktadır. Çocuklara yakın ilgi göstererek futbol konusunda en doğru şekilde yönlendirmekteyiz. Adresimiz: MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 1500 - 2700 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 16

Yaş Grubu : 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇEŞEHİR ULUS-BEŞİKTAŞ

Tipoloji : YAZ SPOR OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız