(0212) 358 58 28 - (0541) 350 58 28 - (0541) 351 58 28

Yüzme

Öğretmen

A-TaC

Kategori

SPOR

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.

 

Yüzme Kursu

AYKA Talent Club olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, İstanbul Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus/Beşiktaş lokasyonlarımızda deneyimli eğitmenlerimiz ile 4 yaş yüzme kursu, 5 yaş yüzme kursu, 6 yaş yüzme kursu, 7 yaş yüzme kursu, 8 yaş yüzme kursu ve 9 yaş yüzme kursu eğitimleri vermekteyiz. Bu spora erken yaşlarda başlayan çocuklarda, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinde yüzmenin büyük bir katkısı olduğu görülmektedir. Çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişiminde bu denli büyük rol oynayan yüzme sporunun eğitimine büyük önem veriyoruz ve en yetkin ve deneyimli yüzme eğitmenleri ile eğitim veriyoruz.

4 Yaş Yüzme Kursu

4 yaş yüzme kursu eğitimlerimiz Ümraniye Yüzme Kursu, Kurtköy Yüzme Kursu, Bahçeşehir Yüzme Kursu, Bahçelievler Yüzme Kursu ve Ulus Beşiktaş Yüzme Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. 4 yaş yüzme sporuna başlamak için uygun bir yaştır. Çocukların erken yaşta bu spora başlaması uzun vadede büyük katkılar sağlamaktadır. Erken yaşta yüzme eğitimi alınması sağlıklı bir yaşamın ilk adımıdır. Yüzme bilmeyen çocuklar deneyimli eğitmenlerimiz tarafından suya alıştırılmakta ve çocuklara eğlenceli bir ortamda yüzme öğretilmektedir.

5 Yaş Yüzme Kursu

5 yaş yüzme kursu eğitimi için Ümraniye Yüzme Kursu, Kurtköy Yüzme Kursu, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş Yüzme Kursu lokasyonlarımıza başvurarak bilgi alabilirsiniz. 5 yaş grubu için deneyimli eğitmenlerimiz ile çocukları havuza alıştırıyor ve yüzmeyi sevdiriyoruz.

6 Yaş Yüzme Kursu

6 yaş yüzme kursu eğitimi, çocukların sosyal ve fiziksel gelişimleri için harika bir araçtır. Yüzme sporuna alışan çocukların kas ve kemik gelişimi hızlanır. İştahsızlık problemi yaşayan çocuklar için en iyi çözüm yüzme sporudur. 6 yaş yüzme kursu ile alakalı bilgi almak için Ümraniye Yüzme Kursu, Kurtköy Yüzme Kursu, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

7 Yaş Yüzme Kursu

7 yaş yüzme eğitimi sayesinde sinir sistemi gelişir ve ileride oluşabilecek kalp hastalıklarının önüne geçilir. Yüzme sporu tüm kas gruplarının çalışmasını sağlar ve çocukların kemik gelişiminde büyük rol oynar. Çocuğunuzun daha sağlıklı ve sportif bir birey olarak yetişmesi için yüzme sporu en iyi sporlardan birisidir. 7 yaş yüzme kursumuz ile alakalı bilgi almak için Ümraniye Yüzme Kursu, Kurtköy Yüzme Kursu, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

8 Yaş Yüzme Kursu

Yüzme sporu zihni dinç tutarak çocukların eğitim hayatına da fayda sağlamaktadır. Çocuklar hem okula giderek hem de yüzme kursuna devam ederek daha başarılı bir eğitim hayatına sahip olabilmektedir. Aynı zamanda sosyal olarak da gelişime fayda sağlayan yüzme sporu, içe kapanık çocuklar için de çok iyi bir tercihtir. 8 yaş yüzme kursu için Ümraniye Yüzme Kursu, Kurtköy Yüzme Kursu, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş şubelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

9 Yaş Yüzme Kursu

Araştırmalara göre yüzme eğitimi alan çocuklarda obezitenin önüne geçilmektedir. Yüzme sporu sayesinde özellikle iştahı açarak iştahsızlık problemine çözüm bulunmaktadır. 9 yaş yüzme kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Yüzme Kursu, Kurtköy Yüzme Kursu, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş şubelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Çocuk Yüzme Kursu

Yüzmeye başlayan çocuklara doğru teknikler ile suyu sevdirmek ve yüzmeye alıştırmak çok önemlidir. AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile doğru teknikleri kullanarak en kısa sürede çocukları yüzme sporuna alıştırmaktayız. Bahçeşehir Çocuk Yüzme Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Bahçelievler Çocuk Yüzme Kursu

Bahçelievler lokasyonumuza Ataköy ve Bakırköy’den rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerinin en verimli şekilde gerçekleşmesi için deneyimli yüzme eğitmenlerimiz ile Bahçelievler yüzme kursumuzda eğitim vermekteyiz. Bahçelievler Çocuk Yüzme Kursu için adresimiz: Aydın Doğan M.T.A Lisesi (Hizmet Hastanesi Yanı) Bahçelievler Mh. Mehtap Sk. No 36 Bahçelievler/İstanbul

Ulus Beşiktaş Çocuk Yüzme Kursu

Ulus lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem toplu taşıma hem de şahsi aracınız ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyonda bulunan Ulus Çocuk Yüzme Kursumuzun adresi: MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 960 - 1300 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 24

Yaş Grubu : 4 YAŞ 5 YAŞ 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇEŞEHİR ULUS-BEŞİKTAŞ

Tipoloji : BİREYSEL DERS SPOR KULÜBÜ YAZ SPOR OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız