(0212) 358 58 28 - (0541) 350 58 28 - (0541) 351 58 28

Voleybol

Öğretmen

A-TaC

Kategori

SPOR

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.

 

Voleybol Kursu

İstanbul Voleybol Kursu eğitimlerimiz İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir Voleybol Kursu, Bahçelievler Voleybol Kursu ve Ulus Beşiktaş Voleybol Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Deneyimli voleybol antrenörlerimiz ile fiziksel gelişimi had safhaya çıkaran ve uzun kas gelişimini güçlendiren bir spor olan voleybola çocukların ilk adımı en iyi şekilde atmasını sağlıyoruz. Voleybol gibi takım oyunlarında temel eğitim çok önemlidir ve bunun farkında olarak çocuklarla iletişimi kuvvetli ve deneyimli eğitmenlerimiz ile eğitimlerimizi sıkı bir şekilde sürdürüyoruz. Veliler tarafından en çok aldığımız soruların başında “Voleybol kursu için yaş sınırı var mıdır” sorusuna gelecek olursak, voleybol kurslarımız 6 yaştan başlamaktadır. Eğitimlerimiz Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş lokasyonlarımızda 6 Yaş Voleybol Kursu, 7 Yaş Voleybol Kursu, 8 Yaş Voleybol Kursu ve 9 Yaş Voleybol Kursu olarak verilmektedir..  

6 Yaş Voleybol Kursu

Voleybolun çocuk gelişimi üzerine muhteşem katkıları bulunmaktadır. Bu yüzden erken yaşta voleybola başlayan çocuklar, bu spor için gerekli olan ideal esneklik ve vücut yapısına daha rahat ulaşabilmektedir. Voleybol aynı zamanda çocukların hayatına belirli bir beslenme düzeni yerleştirdiği için ömür boyu sürecek bir sağlıklı beslenme alışkanlığı edinilir. 6 yaş hem kız hem de erkek çocukların voleybola başlaması için uygun bir yaştır. 6 Yaş Voleybol Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Voleybol Kursu, Kurtköy Voleybol Kursu, Bahçeşehir Voleybol Kursu, Bahçelievler Voleybol Kursu ve Ulus Beşiktaş Voleybol Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

7 Yaş Voleybol Kursu

Voleybolun çocuklar üzerinde nasıl etkileri vardır? Voleybol oynayan çocuklarda uzun kas gelişimi hızlanır. Aynı zamanda voleybol sporunda yapılan hareketlerden bazıları (blok ve smaç gibi) el-göz koordinasyonunun ileri derecede gelişmesini sağlar. 7 Yaş Voleybol Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Voleybol Kursu, Kurtköy Voleybol Kursu, Bahçeşehir Voleybol Kursu, Bahçelievler Voleybol Kursu ve Ulus Beşiktaş Voleybol Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

8 Yaş Voleybol Kursu

Voleybol boy uzatır mı? Voleybola çocuklarda boy uzamasına katkı sağlamaktadır. Voleybola genç yaşta başlayan çocuklarda hızlı bir şekilde boy uzaması görülebilmektedir. Aynı zamanda kemikleri kuvvetlenen çocuklarda omurga yapısı doğru ve dik bir şekilde gelişir. 8 Yaş Voleybol Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Voleybol Kursu, Kurtköy Voleybol Kursu, Bahçeşehir Voleybol Kursu, Bahçelievler Voleybol Kursu ve Ulus Beşiktaş Voleybol Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.  

9 Yaş Voleybol Kursu

Voleybol bir takım oyunudur ve bu sayede çocukların sosyal olarak gelişimine de fayda sağlar. Düzenli bir spor hayatına giren çocuklar çevresinde yine sporcu olan arkadaşları ile bir sağlıklı bir çevreye sahip olur. Çocuklar, zihinsel ve fiziksel olarak katkı sağlayan voleybol sayesinde başarılı bir eğitim hayatı sahibi olurlar. 9 Yaş Voleybol Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Voleybol Kursu, Kurtköy Voleybol Kursu, Bahçeşehir Voleybol Kursu, Bahçelievler Voleybol Kursu ve Ulus Beşiktaş Voleybol Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Çocuk Voleybol Kursu

Deneyimli voleybol antrenörlerimiz ile çocuklarınızın temelden başlayarak en iyi voleybol eğitimi almasını sağlıyoruz. Bahçeşehir voleybol kursumuzda başarılı antrenör kadromuz ile çocuklarınızı spora kazandırıyoruz. Bahçeşehir Çocuk Voleybol Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Bahçelievler Çocuk Voleybol Kursu

Bahçelievler Voleybol Kursu’muza Ataköy ve Bakırköy’den kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Başarılı voleybol antrenörlerimiz ile voleybolu hem sevdiriyor hem de öğretiyoruz. Bahçelievler Çocuk Voleybol Kursu için adresimiz: Aydın Doğan M.T.A Lisesi (Hizmet Hastanesi Yanı) Bahçelievler Mh. Mehtap Sk. No 36 Bahçelievler/İstanbul

Ulus Beşiktaş Çocuk Voleybol Kursu

Ulus Voleybol Kursu lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ulus Beşiktaş Voleybol Kursumuzda sporu seven ve spor yapan çocuklar yetiştiriyoruz. Ulus Çocuk Voleybol Kursu için adresimiz: MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Voleybol altyapı faaliyetlerinde 06 - 15 yaş aralığındaki öğrenciler; voleybol kursları ile çalışmalara başlayıp AYKA Spor Kulübünde lisans sahibi olarak liglere katılırlar.

Voleybol altyapı faaliyetlerinde 06 - 15 yaş aralığındaki öğrenciler; voleybol kursları ile çalışmalara başlayıp AYKA Spor Kulübünde lisans sahibi olarak liglere katılırlar.

Fiyat : 1500 - 2700 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 16

Yaş Grubu : 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇELİEVLER BAHÇEŞEHİR ULUS-BEŞİKTAŞ

Tipoloji : BİREYSEL DERS SPOR KULÜBÜ YAZ SPOR OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız