(0212) 358 58 28 - (0541) 350 58 28 - (0541) 351 58 28

Ulus/Beşiktaş Ön Kayıt Whatsapp

Linke tıklayarak şubemiz ile whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 0541 351 5828

Bahçeşehir Ön Kayıt Whatsapp

Linke tıklayarak şubemiz ile whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 0541 350 5828

Bahçelievler Ön Kayıt Whatsapp

Linke tıklayarak şubemiz ile whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 0541 350 5828

Bahçeşehir programlarını indirmek için linke tıklayabilirsiniz.

HAFTA İÇİ PROGRAMI

HAFTA SONU PROGRAMI

Bahçelievler programlarını indirmek için linke tıklayabilirsiniz.

HAFTA SONU PROGRAMI

Ulus Şubesi programlarını indirmek için linke tıklayabilirsiniz.

AFTER SCHOOL PROGRAM(WEEKDAY)

HAFTA İÇİ PROGRAMI

HAFTA SONU PROGRAMI

Kayıt süreci öncesinde deneme antrenmanına katılmak için  ön kayıt formunu doldurarak kayıt ofisimiz ile iletişim kurunuz.

Spor branşlarında temel seviye eğitimlerini tamamlayan öğrenciler; AYKA Spor Kulübümüzde lisans alarak ilgili branşlarda ligler, turnuvalar veya müsabakalara katılırarak yarışmacı bir takımın parçası olurlar.

3-4-5 Yaş grubu öğrencilerine spor branşında özel programlar uygulanır. 6 yaş ve üzeri gruplarda seviyelere göre performans eğitimleri, müsabakalar, gösterilere hazırlık çalışmaları ile programlar yürütülür. U10-U12-U14-U16-U18 Takımları ile birçok spor branşında liglerde mücadele edilir.

Kış okulu programlarımız Eylül ayında başlayıp haziran ayına kadar devam eder. Haftasonu programları cumartesi ve pazar haftada 2 gün 1er saat olarak ilerleyen aylık rutinler halinde oluşur. Hafta içi programları ise branşa göre haftada 1 veya 2 gün 1er saat şeklinde ilerler. Performans gruplarına ekstra antrenmanlar organize edilir.

Branşın özelliklerine göre antrenörler tarafından belirlenen ekipmanların alınması mecburidir. Branşa özgü tek tip kıyafet takımdaşlık, aidiyet duygusu ve branşa saygı duyma konusunda öğrenciler için önemli bir konudur.

AYKA Spor Kulübü – Spor okulu faaliyetleri ile temel seviye eğitimlerini tamamlayan oyuncularımıza AYKA Spor Kulübü takımlarımıza dahil ederek lisanslı sporcu olarak ligler, turnuvalar ve müsabakalara katılmalarını sağlıyoruz.

Erman Kunter Basketbol Akademi – EKBA – Türk Basketbolunun duayenlerinden Erman KUNTER öncülüğünde gençlere basketbolu doğru metodlar ile öğretmek; spor ahlakı, spor disiplini ile başarılı basketbolcular yetiştirmek üzere kurulmuştur. Teknik Gelişim, Mental Gelişim ve Atletik Gelişim felsefesi ile eğitimlerini koordine etmektedir.

04-12 Yaş aralığındaki çocuklara; eğlenerek öğrenecekleri spor-sanat-stem/maker etkinlikleri tasarlar. Haftanın 5 günü tam gün süren yaz okulu faaliyetlerinde; çocuklar her branşın temel bilgilerini öğrenerek yatkın oldukları branşları keşfetme olanağı bulur. Bahçelievler ve Ulus-Beşiktaş şubelerinde 2016 yılından itibaren yaz Galatasaray Yaz Okulu faaliyetleri devam etmektedir.