ÖN KAYIT

Linke tıklayarak ön kayıt formunu doldurduktan sonra ekibimiz ile iletişime geçerek deneme antrenmanlarına katılabilirsiniz.

PROGRAMLAR

Hafta sonları 09:00 - 19:00 , Hafta içi 15:00 19:00 aralığında planlanan spor, sanat ve stem/maker branşlarımızı inceleyebilirsiniz.

FİYATLAR

Hafta sonu kış okulu branş fiyatları aylık, hafta içi programları 8 haftalık kurlar ile ilerler. Branş fiyatları ve ödeme koşullarını öğrenin

KAYIT ŞARTLARI

– Kış Okulu programlarımız aylık (4 hafta) olarak ilerler.
– Kış Okulu programları okul içi ve dışı başvurulara açıktır.
– Kesin kayıt yapılmış olması için;  A-TaC kayıt formu, öğrenci nüfus cüzdanı fotokopisi ve kurs ödemesinin yapılması gerekmektedir.
– Ödemeler dönem başlangıçlarında yapılır. Kurs ödemesi yapılmadan öğrenci derslere katılamaz.

ÖĞRENCİLERİ İLGİLENDİREN DURUMLAR

– Çalışmaya katılamayacak öğrencinin etkinlikten 1 gün önce ilgili öğretmenine bilgi vermesi gerekmektedir. Bu dersin telafisi yapılmaz.
– Resmi tatillerin telafisi yapılmaz. Özel tatil durumlarında ise telafi dersleri öğretmenin bildireceği tarihte yapılır.
– Öğrencilerin ulaşımı kendi olanakları ile sağlanır. Ders bitiminde öğrencinin kimin tarafından alınacağı kayıt formunda belirtilir.
– Derslerimiz listede belirtilen minimum katılımcı sayısına göre açılır, kontenjan sayısı tamamlandığında kayıt işlemi durdurulur.
– İlgili branşların ihtiyaç malzemesine göre tedarik zorunludur. Malzeme eksiği bulunan öğrenciler derse katılamazlar.
– Haftaiçi Kış Okullarında ara dönem ve sömestr tatillerinde kış okulu yapılmayacaktır.
( 15 Kas – 19 Kas ) 1. Ara Tatil
( 24 Ocak – 04 Şubat )  Sömestr Tatili
( 11 Nisan – 15 Nisan ) 2. Ara Tatil

ÖDEME ŞEKLİ

– Ödemeler kayıt bürosundan nakit , kredi kartı veya banka yolu ile yapılabilir.
– Kurumun iptal ettiği dersler dışında öğrencinin mazeretsiz katılmadığı derslerin telafisi ve ücret iadesi yapılmaz.

İNDİRİM ŞARTLARI

–Okul öğrencilerine %5 indirim uygulanır.
– Kardeş kayıtlarında 2. kardeşe %10 indirim uygulanır.
– Çoklu branş kayıtlarında 2. branşa %10 indirim uygulanır.
–Aynı anda en fazla iki indirim kullanılabilir.

DÖNEMLER

Aidatlar 4 hafta 8 antrenman için belirlenir. 5 haftabulunan aylardaki +1 hafta çalışmaları telafi antrenmanları olarak değerlendirilir.
1.Dönem (3 Hafta) =11 EYLÜL – 26 EYLÜL
2.Dönem ( 5 Hafta ) =02 EKİM – 31 EKİM
3.Dönem ( 4 Hafta ) =06 KASIM – 28 KASIM
4.Dönem ( 4 Hafta ) = 04 ARALIK – 26 ARALIK
5.Dönem ( 5 Hafta ) = 01 OCAK – 30 OCAK
6.Dönem ( 4 Hafta ) = 05 ŞUBAT – 27 ŞUBAT
7.Dönem ( 4 Hafta ) = 05 MART – 27 MART
8.Dönem ( 4,5 Hafta ) = 02 NİSAN – 30 NİSAN
9.Dönem ( 4,5 Hafta ) = 01 MAYIS – 29 MAYIS

Kayıt süreci hakkında iletişim kurmak için WhatsApp hattımıza ulaşabilir veya (0212) 358 58 28 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt süreci öncesinde deneme antrenmanına katılmak için  ön kayıt formunu doldurarak kayıt ofisimiz ile iletişim kurunuz.

Spor branşlarında temel seviye eğitimlerini tamamlayan öğrenciler; AYKA Spor Kulübümüzde lisans alarak ilgili branşlarda ligler, turnuvalar veya müsabakalara katılırarak yarışmacı bir takımın parçası olurlar. Sanat branşlarında ise London Collage Music sınavlarını başarı ile geçmeye yönelik müzik programları uygulanır.

3-4-5 Yaş grubu öğrencilerine spor ve sanat branşlarında özel programlar uygulanır. 6 yaş ve üzeri gruplarda seviyelere göre performans eğitimleri, müsabakalar, gösterilere hazırlık çalışmaları ile programlar yürütülür. U14 – U16 – U18 Takımları ile birçok spor branşında liglerde mücadele edilir.

Kış okulu programlarımız Eylül ayında başlayıp haziran ayına kadar devam eder. Haftasonu programları cumartesi ve pazar haftada 2 gün 1er saat olarak ilerleyen aylık rutinler halinde oluşur. Hafta içi programları ise branşa göre haftada 1 veya 2 gün 1er saat şeklinde ilerler. Performans gruplarına ekstra antrenmanlar organize edilir.

Branşın özelliklerine göre antrenörler tarafından belirlenen ekipmanların alınması mecburidir. Branşa özgü tek tip kıyafet takımdaşlık, aidiyet duygusu ve branşa saygı duyma konusunda öğrenciler için önemli bir konudur.

3

AYKA Spor Kulübü – Spor okulu faaliyetleri ile temel seviye eğitimlerini tamamlayan oyuncularımıza AYKA Spor Kulübü takımlarımıza dahil ederek lisanslı sporcu olarak ligler, turnuvalar ve müsabakalara katılmalarını sağlıyoruz.

Erman Kunter Basketbol Akademi – EKBA – Türk Basketbolunun duayenlerinden Erman KUNTER öncülüğünde gençlere basketbolu doğru metodlar ile öğretmek; spor ahlakı, spor disiplini ile başarılı basketbolcular yetiştirmek üzere kurulmuştur. Teknik Gelişim, Mental Gelişim ve Atletik Gelişim felsefesi ile eğitimlerini koordine etmektedir.

04-12 Yaş aralığındaki çocuklara; eğlenerek öğrenecekleri spor-sanat-stem/maker etkinlikleri tasarlar. Haftanın 5 günü tam gün süren yaz okulu faaliyetlerinde; çocuklar her branşın temel bilgilerini öğrenerek yatkın oldukları branşları keşfetme olanağı bulur. Bahçelievler ve Ulus-Beşiktaş şubelerinde 2016 yılından itibaren yaz Galatasaray Yaz Okulu faaliyetleri devam etmektedir.