(0212) 358 58 28 - (0541) 350 58 28 - (0541) 351 58 28

Kayıt süreci hakkında iletişim kurmak için WhatsApp hattımıza ulaşabilir veya (0212) 358 58 28 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

SERVİS

Yaz okulumuza servis güzergahları ile ulaşmak çok kolay. Servis güzergahları ve servis fiyatları hakkında bilgi alınız.

EKİPMANLAR

Ekipman seti 3 T-Shirt, 1 Şort’dan oluşur. Ücret karşılığında yaz okulu ekipmanları alınabilir.

BESLENME

Yaz Okulumuzda menüler sağlıklı beslenmede önemi yüksek olan dört besin grubu yoğun olarak bulunmaktadır. Öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı ücretlere dahildir.

YAZ SPOR OKULU FİYATLARI

Yaz Okulu

 

Ayka Talent Club olarak yaz döneminde çocukların sağlıklı gelişimleri için uzman eğitmenlerimizle farklı branşlarda eğitimler vermeye devam ediyoruz. Ayka Talent Club yaz okulu eğitimleri sayesinde çocuklar, takım halinde çalışmaların önemini kavrayarak eğlenceli vakitler geçirecekler. Uzman eğitmenlerimizin yönlendirmeleriyle birçok farklı branşı deneyimleme fırsatı bulan çocuklar, kendi yeteneklerini de bu süreçte keşfediyorlar.

 

Yaz okulu konseptimizde çocuklarımızla eğlenceli ve bir o kadar öğretici aktiviteler yapıyoruz. Onların sağlıklı vücut gelişimlerine önem veriyoruz ve attıkları her adım takibimiz altında. Her branş için özel güvenlik önemleri alarak yaşanacak ufak kazaların bile önüne geçmekteyiz.

Siz de çocuğunuzu Ayka Talent Club güvencesiyle yaz okuluna kayıt ettirerek çocuklarınızın yaz döneminde keyifli zamanlar geçirmelerine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Yaz Spor Okulu

 

Kurumumuzun son teknoloji spor tesislerinde sporun ve sportmenliğin önemini öğretiyoruz. Deneyimli ve bilgili antrenörlerimiz ile yaz spor okulu programı ile aşağıdakileri içeren birçok branşta eğitim programları düzenliyoruz. Yaz spor okulu, bireysel beceri gelişiminin ön planda tutulduğu eğlenceli bir spor deneyimi sağlamaya odaklanacak.

 

Yüzme Kursu

 

Yüzme sporu, çocuklarda kas ve kemik gelişimi için birebirdir. Çocuklar yüzmeyen yaşıtlarına göre çok daha dinç bir görünüme de kavuşurlar. Düzenli olarak, eğitmen gözetiminde yüzme sporunu yapan çocuklarda obezite sorunu çok daha az yaşanmaktadır. Çocuklarınız artık bol bol yemek yedikleri halde sağlıklı kilolarını koruyabilirler. Ülkemizde her geçen gün gelişen yüzme sporunun faydalarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen çocuklarımızı yaz okulu çalışmalarına bekliyoruz. Yüzme kursu katılımlarında ailelerin de duyarlı olmasını bekliyoruz.

 

Futbol Kursu

 

Gelişime açık çocuklarda futbol, sadece bedensel olarak gelişim sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda çocukların zekâ gelişiminde önemli bir rol oynar. Oyun içerisinde sahayı en iyi şekilde analiz eden çocukların analitik düşünce yapılarında da önemli kazanımlar elde edilmesi mümkündür. Arkadaşları ile takım halinde sevinen ve üzülen çocuklar birlik ve beraberlik duygularını geliştirir. Futbolda karşı rakibe saygı duyan çocuklar, hayatlarındaki her zaman diliminde bu saygı kurallarını unutmazlar. Yaz okulu bünyesinde çocuklarımıza vermiş olduğu futbol kursu eğitimleri ile onların gelişmelerinin takipçisi oluyoruz.

 

Jimnastik Kursu

 

Jimnastik sporunda süreklilik sağlandığı taktirde çocukların boyuna göre kilo dağılımı çok daha dengeli olur. Çabukluk, denge gibi kazanımların elde edilmesi için de jimnastik sporu son derece önemlidir. Yaz ayı, çocukların jimnastiğe alışması için son derece ideal bir dönem. Ailelerin bu noktada duyarlı olmaları ve çocuklarının gelişimleri için bu adımları atmaları beklenir. Jimnastik kursu eğitimleri ile çocukların fiziksel ve kişisel gelişimlerine destek vermek mümkün.

 

Basketbol Kursu

 

4-5 yaş grubu çocuklarımızla basketbol oynayarak kaliteli vakitler geçirdiğimiz gibi, 6 yaştan sonrasında da yoğun basketbol antrenmanları yaptığımız gruplarımız da bulunuyor. Basketbol kursu çocukların tüm vücutlarını çalıştırarak çok önemli bir gelişim sağlıyor. Basketbol oyununda sürekli olarak hareketli kalmak gerektiği için çocuklar da fiziksel olarak sıkı bir gelişim gösteriyorlar. 5’erli takımlar halinde oynanan bu oyunda, çocuklar kendi aralarındaki hoşgörü duygularının da kazanılmasında birbirlerine destek verirler.

 

Tekvando Kursu

 

Çocukların gelişim süreçlerinde tekvando yapmaları için farklı sebepler bulunur. Özellikle, dikkat eksikliği sorunu yaşayan çocukların bu sorunu aşabilmeleri için tekvando yapmaları önerilir. Tamamen odak üzerine dayalı bir spor olmasının yanı sıra çocuklar bu spor sayesinde fazla enerjilerini de en iyi şekilde atarlar. Tekvando kursu ile çocuklarınızı tanıştırarak özellikle yaz dönemlerinin dolu dolu geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

Voleybol Kursu

 

Oldukça eğlenceli bir branş olan voleybolu çocuklar da çok seviyorlar. Stres ve gerginlikten uzak kalan çocuklar kendilerini voleybol sayesinde çok daha rahatlamış hissederler. Ayrıca çocukların vücut gelişiminde, vücutlarının esnemesini sağlayarak duruşların düzelmesine destek verir. Voleybol kursu ile uzman eğitmenlerimizle beraber eğlenceli vakitler geçiren çocuklar yazın gelmesini dört gözle bekler hale geldiler.

 

Tenis Kursu

 

Çocukların bacak kaslarının çok daha sağlıklı bir şekilde gelişim göstermesi için tenis sporu son derece önemlidir. Ayrıca çeviklik ve çabukluk tenis sporunun olmazsa olmazlarıdır. Bu nedenle de çocuklar hem zeka gelişiminde hem de fiziksel gelişimlerinde önemli kazanımlar elde ederler. Tenis kursu ile eğlenceli vakitler geçirecek çocuklarımızı yaz okulumuza bekliyoruz.

 

Okçuluk Kursu

 

Okçuluk her yaştan insanın güvenle yapabileceği bir spor branşı olmaktadır. Özellikle çocukların kişisel gelişimlerinde, adaptasyon ve motivasyonlarının güçlenmesi için etkilidir. Okçuluk kursu bünyesinde verdiğimiz eğitimlerde çocukların sağlıklarını ve güvenliklerini her zaman ön planda tutuyoruz. Başarıya ve kazanmaya konsantre olan çocuklar tenis oynayarak eğlenceli dakikalar da yaşayabiliyorlar.

Kayıt süreci hakkında iletişim kurmak için whatsapp hatımıza ulaşabilirsiniz.