(0212) 358 58 28 - (0541) 350 58 28 - (0541) 351 58 28

Taekwondo

Öğretmen

A-TaC

Kategori

SPOR

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.

 

Tekvando Kursu (Taekwondo)

  İstanbul Tekvando Kursu eğitimlerimiz İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, İstanbul Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir Tekvando Kursu, Bahçelievler Tekvando Kursu ve Ulus Beşiktaş Tekvando Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Tekvando için yaş sınırımız 5 yaştır. Taekwondo veya dilimize yerleştiği ismiyle Tekvando, çocuklar için hem fiziksel hem de zihinsel açıdan oldukça faydalı bir spordur. Çocuklar neden tekvando yapmalı ve çocuklar için tekvandonun faydaları nelerdir? Dikkat eksikliği sıkıntısı yaşayan çocuklar ve hiperaktif çocuklar için tekvando ideal bir spordur. Tekvando sayesinde dikkatlerini nasıl toplamaları gerektiğini öğrenen çocuklar aynı zamanda fazla enerjilerini atma fırsatı yakalarlar. Tekvando şiddet içeren bir spor değildir. Çocuklar tekvando eğitimi aldıktan sonra agresifleşmez veya şiddete yönelmez, tam aksine tekvando sayesinde sabretmeyi, nezaketi ve arkadaşlığı öğretir. Tekvando eğitimlerimiz Ümraniye, Kurtköy, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş lokasyonlarımızda 5 Yaş Tekvando Kursu, 6 Yaş Tekvando Kursu, 7 Yaş Tekvando Kursu, 8 Yaş Tekvando Kursu ve 9 Yaş Tekvando Kursu olarak verilmektedir..  

5 Yaş Tekvando Kursu

Tekvandoya genç yaşta başlayan çocuklarda dikkat eksikliği riski ortadan kalkar. Tekvando yüksek dikkat ve konsantrasyon gerektiren bir spordur. 5 yaş gibi erken yaşlarda tekvandoya başlanması çocuklar için oldukça faydalıdır. 5 Yaş Tekvando Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Tekvando Kursu, Kurtköy Tekvando Kursu, Bahçeşehir Tekvando Kursu, Bahçelievler Tekvando Kursu ve Ulus Beşiktaş Tekvando Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

6 Yaş Tekvando Kursu

Tekvando bir savunma sporudur. Aynı zamanda Olimpik bir spordur. Tekvandoya başlayan enerjisini atamayan veya hiperaktif çocuklar fazla enerjisini atma şansı elde eder. Tekvandonun en önemli faydalarından birisi de çocuklara sakinlik ve sabır aşılamasıdır. 6 Yaş Tekvando Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Tekvando Kursu, Kurtköy Tekvando Kursu, Bahçeşehir Tekvando Kursu, Bahçelievler Tekvando Kursu ve Ulus Beşiktaş Tekvando Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

7 Yaş Tekvando Kursu

Tekvandonun çocuklara en büyük faydalarından birisi arkadaşlığı öğretmesidir. Toplu halde yapılan tekvando sporu sayesinde içe kapanık çocuklar rahatlıkla sosyalleşebilmektedir. Arkadaşları ile spor yapan çocuklar tekvandonun en önemli prensiplerinden olan dürüstlük erdemi ile hareket ederler. 7 Yaş Tekvando Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Tekvando Kursu, Kurtköy Tekvando Kursu, Bahçeşehir Tekvando Kursu, Bahçelievler Tekvando Kursu ve Ulus Beşiktaş Tekvando Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

8 Yaş Tekvando Kursu

Tekvando bir disiplin sporudur. Çocuklar disiplini öğrenir ve bunu tüm hayatları boyunca uygulayabilirler. Tekvando eğitimi alan çocukların eğitim hayatlarında da başarılı oldukları görülmektedir. 8 Yaş Tekvando Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Tekvando Kursu, Kurtköy Tekvando Kursu, Bahçeşehir Tekvando Kursu, Bahçelievler Tekvando Kursu ve Ulus Beşiktaş Tekvando Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

9 Yaş Tekvando Kursu

Tekvando güçlü olmayı gerektirmeyen bir spordur. Tekvandoda doğru teknikler ile eğitim alan tüm çocuklar bu sporu rahatlıkla yapabilirler. Tekvando sayesinde fiziksel ve kas gelişimi sağlayan çocukların duruşları düzelir ve omurgaları doğru şekilde gelişir. 9 Yaş Tekvando Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Tekvando Kursu, Kurtköy Tekvando Kursu, Bahçeşehir Tekvando Kursu, Bahçelievler Tekvando Kursu ve Ulus Beşiktaş Tekvando Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.  

Bahçeşehir Çocuk Tekvando Kursu

Bahçeşehir Tekvando Kursumuzda deneyimli tekvando eğitmenlerimiz ile eğitim vermekteyiz. Tekvandonun tüm prensiplerini çocuklara aşılayarak disiplinli ve saygılı bir şekilde spor yapmalarına katkıda bulunuyoruz. Bahçeşehir Tekvando Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Bahçelievler Çocuk Tekvando Kursu

Bahçelievler Tekvando Kursu’muza Ataköy ve Bakırköy’den kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Deneyimli Taekwondo eğitmenlerimiz ile bu uzakdoğu sporunun tüm tekniklerini çocuklara en doğru şekilde aktarıyoruz. Bahçelievler Tekvando Kursu için adresimiz: Aydın Doğan M.T.A Lisesi (Hizmet Hastanesi Yanı) Bahçelievler Mh. Mehtap Sk. No 36 Bahçelievler/İstanbul

Ulus Beşiktaş Çocuk Tekvando Kursu

Ulus Tekvando Kursu lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tekvandonun gerektirdiği üzere çocuklarınıza dürüstlük, sabır ve saygı aşılıyoruz. Ulus Tekvando Kursu için adresimiz: MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 1500 - 2700 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 16

Yaş Grubu : 5 YAŞ 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇELİEVLER BAHÇEŞEHİR ULUS-BEŞİKTAŞ

Tipoloji : BİREYSEL DERS SPOR KULÜBÜ YAZ SPOR OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız