(0212) 358 58 28 - (0541) 350 58 28 - (0541) 351 58 28

ÖN KAYIT

Linke tıklayarak ön kayıt formunu doldurduktan sonra ekibimiz ile iletişime geçerek deneme antrenmanlarına katılabilirsiniz.

PROGRAMLAR

Hafta sonları 09:00 - 19:00 , Hafta için 15:00 19:00 aralığında planlanan spor, sanat ve stem/maker branşlarımızı inceleyebilirsiniz.

FİYATLAR

Hafta sonu kış okulu branş fiyatları aylık kurlar ile ilerler. Branş fiyatları ve ödeme koşullarını öğrenin

Kayıt süreci hakkında iletişim kurmak için WhatsApp hattımıza ulaşabilir veya (0212) 358 58 28 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Spor Okulu

 

Ayka Talent Club Bahçelievler Spor Okulu basketboldan jimnastiğe, tekvandodan satranca kadar birçok spor dalında eğitim vermekte olan bir spor okuludur. Bahçelievler Spor Okulu eğitim kadrosu çocuklarla çalışma konusunda eğitimli ve deneyimli antrenör ve eğitmenlerden oluşmaktadır. Spor okulumda hem spor kurslarına katılabilir hem de çocuklar için drama kursuna katılım sağlayarak çocuğunuza yeni bir hobi kazandırabilirsiniz.

 

Ayka Talent Club Bahçelievler Spor Okulu, Aydın Doğan MTA Lisesi’nde yer almaktadır. Bahçelievler, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy gibi semtlerden rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Bahçelievler spor okulu arayışında olan veliler çocukları ile Ayka Talent Club’ı ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirler.

 

Bahçelievler Spor Okulu’nda Erman Kunter Basketbol Akademisi Basketbol Kursu, Jimnastik Kursu, Satranç Kursu, Okçuluk Kursu, Tekvando Kursu ve Voleybol Kursu spor kursları yer almaktadır.

 

Bahçelievler basketbol kursu, Bahçelievler jimnastik kursu, Bahçelievler satranç kursu, Bahçelievler okçuluk kursu, Bahçelievler tekvando kursu ve Bahçelievler voleybol kursu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm branşlar Bahçelievler’de Aydın Doğan MTA Lisesi kampüsü içerisinde faaliyettedir. Kayıt süreci öncesinde deneme antrenmanına katılmak için  ön kayıt formunu doldurarak kayıt ofisimiz ile iletişim kurunuz.

Spor branşlarında temel seviye eğitimlerini tamamlayan öğrenciler; AYKA Spor Kulübümüzde lisans alarak ilgili branşlarda ligler, turnuvalar veya müsabakalara katılırarak yarışmacı bir takımın parçası olurlar. Sanat branşlarında ise London Collage Music sınavlarını başarı ile geçmeye yönelik müzik programları uygulanır.

3-4-5 Yaş grubu öğrencilerine spor ve sanat branşlarında özel programlar uygulanır. 6 yaş ve üzeri gruplarda seviyelere göre performans eğitimleri, müsabakalar, gösterilere hazırlık çalışmaları ile programlar yürütülür. U14 – U16 – U18 Takımları ile birçok spor branşında liglerde mücadele edilir.

Kış okulu programlarımız Eylül ayında başlayıp haziran ayına kadar devam eder. Haftasonu programları cumartesi ve pazar haftada 2 gün 1er saat olarak ilerleyen aylık rutinler halinde oluşur. Hafta içi programları ise branşa göre haftada 1 veya 2 gün 1er saat şeklinde ilerler. Performans gruplarına ekstra antrenmanlar organize edilir.

Branşın özelliklerine göre antrenörler tarafından belirlenen ekipmanların alınması mecburidir. Branşa özgü tek tip kıyafet takımdaşlık, aidiyet duygusu ve branşa saygı duyma konusunda öğrenciler için önemli bir konudur.

AYDIN DOĞAN A.I.M LİSESİ (Hizmet Hastahanesi Yanı) – Bahçelievler

(0212) 358 58 28(0541) 352 58 28

AYKA Spor Kulübü – Spor okulu faaliyetleri ile temel seviye eğitimlerini tamamlayan oyuncularımıza AYKA Spor Kulübü takımlarımıza dahil ederek lisanslı sporcu olarak ligler, turnuvalar ve müsabakalara katılmalarını sağlıyoruz.