(0212) 358 58 28 - (0541) 350 58 28 - (0541) 351 58 28
TENİS

17-09-2022

Haftada 2, Ayda 8 Ders

Kişi Başına /

960 - 1300

Home Courses

Tenis

Tenis

Öğretmen

A-TaC

Kategori

SPOR

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.

 

Tenis Kursu

İstanbul Tenis Kursu eğitimlerimiz İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir Tenis Kursu ve Ulus Beşiktaş Tenis Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Tenis kursumuz için yaş sınırı 6’dır. Tenise başlamak için doğru yaş aralığı nedir? Tenise başlamak için ideal yaş aralığı 6-9 yaş aralığıdır. Ancak 6 yaşından itibaren her yaş tenise başlamak için uygundur. Tenis çok fazla emek ve çalışma isteyen bir spordur. Bu yüzden geç yaşta da başlansa verilen emek ölçüsünde başarı gelecektir. Tenisin çocuklar için faydaları nelerdir? Tenis çocuklarda kendine güven aşılayan bir spordur. Tenis kortunda yalnızca oyuncular ve hakem bulunur. Antrenör bulunmaz. Bu yüzden çocuk tek başına her şeyin üstesinden gelmesi gerektiğini öğrenir. Tenis bir centilmen oyunudur. Çocuklara ilk günden itibaren rakiplerine, arkadaşlarına, hakemlere saygı duymaları gerektiği öğretilir. Tenis el, kol ve göz koordinasyonu için mükemmel bir spordur. Çocuklar erken yaşta el-kol-göz koordinasyonunu geliştirme fırsatı yakalar. Tenis çocuklara ömür boyu sürecek arkadaşlar kazandırır. Tenis eğitimlerimiz Ümraniye, Kurtköy, Bahçeşehir ve Ulus Beşiktaş lokasyonlarımızda 6 Yaş Tenis Kursu, 7 Yaş Tenis Kursu, 8 Yaş Tenis Kursu ve 9 Yaş Tenis Kursu olarak verilmektedir.  

6 Yaş Tenis Kursu

Tenis, erken yaşta başlayan çocuklarda beden dengesinde oldukça faydalıdır. Tenis vücudun tamamını çalıştırır ve bu sayede tüm kaslarda gelişim görülür. 6 yaşında tenise başlayan çocuklarda hızlı bir şekilde kas gelişimi görülmektedir. 6 Yaş Tenis Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Tenis Kursu, Kurtköy Tenis Kursu, Bahçeşehir Tenis Kursu ve Ulus Beşiktaş Tenis Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

7 Yaş Tenis Kursu

Tenis kemikler için çok faydalı bir spordur. Tenis oynayan çocukların kemik kuvveti ve kemik yoğunluğu artar. Aynı zamanda kalp dolaşım sistemini düzene sokar ve kılcal damar gelişimini arttırır. 7 Yaş Tenis Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Tenis Kursu, Kurtköy Tenis Kursu, Bahçeşehir Tenis Kursu ve Ulus Beşiktaş Tenis Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

8 Yaş Tenis Kursu

Tenis çok hızlı tepki gerektiren bir spor olduğu için çocukların tepki hızları gelişir. Tenisin en çok geliştirdiği kaslardan birisi bacak kasıdır. Tenis oynayan çocuklar kuvvetli bacaklara sahip olurlar. 8 Yaş Tenis Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Tenis Kursu, Kurtköy Tenis Kursu, Bahçeşehir Tenis Kursu ve Ulus Beşiktaş Tenis Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

9 Yaş Tenis Kursu

Tenis yüksek disiplin ve çalışma gerektiren bir spordur. Başarılı olabilmek için disiplinli bir çalışma düzeni gerektirir. Çocuklar bu sayede hayatın her bir alanında disiplinli çalışma yeteceği elde eder. 9 Yaş Tenis Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Tenis Kursu, Kurtköy Tenis Kursu, Bahçeşehir Tenis Kursu ve Ulus Beşiktaş Tenis Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.  

Bahçeşehir Çocuk Tenis Kursu

Bahçeşehir Tenis Kursumuzda deneyimli tenis antrenörlerimiz ile eğitim vermekteyiz. Tenis sporuna genç yaşta başlayan çocuklara ışık tutuyor ve onları başarılı bir kariyere yönlendiriyoruz. Bahçeşehir Tenis Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL  

Ulus Beşiktaş Çocuk Tenis Kursu

Ulus Tenis Kursu lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tenis kursumuza 6-9 yaş aralığındaki çocuklar kayıt yaptırabilmektedir. Ulus Tenis Kursu için adresimiz: MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Ümraniye Çocuk Tenis Kursu

AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Ümraniye Tenis Kursu'nda çocukların erken yaşta tenis ve sporu sevmesini sağlıyoruz.

Kurtköy Çocuk Tenis Kursu

AYKA Talent Club olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile Kurtköy Tenis Kursu'nda çocuklara temel tenis bilgisini aşılıyoruz.

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 960 - 1300 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 16

Yaş Grubu : 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇEŞEHİR ULUS-BEŞİKTAŞ

Tipoloji : BİREYSEL DERS SPOR KULÜBÜ YAZ SPOR OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız