(0212) 358 58 28 - (0541) 350 58 28 - (0541) 351 58 28

Okçuluk

Öğretmen

A-TaC

Kategori

STEM/MAKER

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.

 

Okçuluk Kursu

  İstanbul Okçuluk Kursu eğitimlerimiz İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir Okçuluk Kursu, Bahçelievler Okçuluk Kursu ve Ulus Beşiktaş Okçuluk Kursu lokasyonlarımızda verilmektedir. Deneyimli okçuluk antrenörlerimiz ile verdiğimiz eğitimlerde okçuluk için yaş sınırımız 6 yaştır. Okçuluk çocuklar için en eğlenceli sporlardan birisidir. Okçuluğun çocuklar için faydaları nelerdir? Öncelikle okçuluğun çocuklar için en büyük faydalarından birisi duruş bozukluklarını gidermesidir. Çocuklarda yavaş gelişen sırt kasları, okçuluk sayesinde hızlı bir şekilde gelişmektedir ve duruş bozukluklarının önüne geçmektedir. Duruş bozukluğu olan çocuklar için en uygun sporlardan birisi okçuluktur. Eğitimlerimiz Ümraniye, Kurtköy, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş lokasyonlarımızda 6 Yaş Okçuluk Kursu, 7 Yaş Okçuluk Kursu, 8 Yaş Okçuluk Kursu ve 9 Yaş Okçuluk Kursu olarak verilmektedir..  

6 Yaş Okçuluk Kursu

Okçuluk sporu çocuklara özgüven aşılayan bir spordur. Bireysel olarak yapılan okçulukta tüm başarı ve başarısızlıklar çocuğa aittir ve bu bilinçle eğitim alan çocuklarda özgüven aşılanmaktadır. Okçuluk sporu yüksek konsantrasyon gerektirir ve tüm vücudu kontrol etme kabiliyeti kazandırır. Bu sayede genç yaşta başlayan çocuklar öz kontrol yeteceği kazanırlar. 6 yaş gibi genç yaşlarda başlayan çocuklar hızlı gelişim göstermektedir. 6 Yaş Okçuluk Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Okçuluk Kursu, Kurtköy Okçuluk Kursu, Bahçeşehir Okçuluk Kursu, Bahçelievler Okçuluk Kursu ve Ulus Beşiktaş Okçuluk Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

7 Yaş Okçuluk Kursu

Okçuluğun en büyük kazançlarından birisi de stres yönetimidir. Çocuklar özellikle hedef alma sürecinde yayı tutup bırakana dek stresle başa çıkmayı öğrenmektedir. Eğitimler sonucunda zamanla gelişen yalnızca hedefe odaklanma kabiliyeti sayesinde stres yönetimi sağlanır. Özellikle ileri yaşlarda hayatta çok önemli yer tutan stres yönetimi kabiliyetinin genç yaşta kazanılması çok değerlidir. 7 Yaş Okçuluk Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Okçuluk Kursu, Kurtköy Okçuluk Kursu, Bahçeşehir Okçuluk Kursu, Bahçelievler Okçuluk Kursu ve Ulus Beşiktaş Okçuluk Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

8 Yaş Okçuluk Kursu

Okçuluğun özellikle hiperaktif çocuklarda sakinleştirici etkisi bulunur. Okçuluk sporu çocuklara sabretmeyi öğretir. Antremanlar boyunca atılan yüzlerce ok sayesinde çocukların hedefe isabet ettirebilmek için daha sabırlı ve daha konsantre olması gerekmektedir. Bu sayede çocuklar nefes kontrolü ve vücut kontrolü kabiliyetleri edinir. 8 Yaş Okçuluk Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Okçuluk Kursu, Kurtköy Okçuluk Kursu, Bahçeşehir Okçuluk Kursu, Bahçelievler Okçuluk Kursu ve Ulus Beşiktaş Okçuluk Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

9 Yaş Okçuluk Kursu

Her ne kadar okçuluk durarak yapılarak bir spor olsa da ok atmak vücuttaki tüm kasları çalıştırmanızı sağlayan bir spordur. Bu sayede okçuluğa başlayan çocukların tüm vücudunda ve kaslarında gelişim görülür. Erken yaşta başlayan çocuklar kısa sürede ideal vücuda sahip olabilirler. 9 Yaş Okçuluk Kursu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Ümraniye Okçuluk Kursu, Kurtköy Okçuluk Kursu, Bahçeşehir Okçuluk Kursu, Bahçelievler Okçuluk Kursu ve Ulus Beşiktaş Okçuluk Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Çocuk Okçuluk Kursu

Deneyimli okçuluk antrenörlerimiz ile çocuklarınızı okçuluğa alıştırıyor ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlıyoruz. Bahçeşehir okçuluk kursumuzda başarılı antrenör kadromuz ile çocuklarınızı okçuluk dünyasına kazandırıyoruz. Bahçeşehir Çocuk Okçuluk Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Bahçelievler Çocuk Okçuluk Kursu

Bahçelievler Okçuluk Kursu’muza Ataköy ve Bakırköy’den kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Başarılı okçuluk antrenörlerimiz ile çocuklarınızın bu spora olan yeteneklerini geliştiriyor ve onlara ışık tutuyoruz. Bahçelievler Çocuk Okçuluk Kursu için adresimiz: Aydın Doğan M.T.A Lisesi (Hizmet Hastanesi Yanı) Bahçelievler Mh. Mehtap Sk. No 36 Bahçelievler/İstanbul

Ulus Beşiktaş Çocuk Okçuluk Kursu

Ulus Okçuluk Kursu lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ulus Beşiktaş Okçuluk Kursumuzda sporcu çocuklar yetiştiriyoruz. Ulus Çocuk Okçuluk Kursu için adresimiz: MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul  

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 1500 - 2700 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 16

Yaş Grubu : 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇELİEVLER BAHÇEŞEHİR ULUS-BEŞİKTAŞ

Tipoloji : BİREYSEL DERS SPOR KULÜBÜ YAZ SPOR OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız