(0212) 358 58 28 - (0541) 350 58 28 - (0541) 351 58 28

Jimnastik

Öğretmen

A-TaC

Kategori

SPOR

Kurs Katılımcıları

Henüz Katılımcı Yok.

Kurs İncelemeleri

Henüz inceleme yapılmadı.

 

Jimnastik Kursu

AYKA Talent Club olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ve Kurtköy, İstanbul Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş lokasyonlarımızda Çocuk Jimnastik Kursu eğitimi vermeye devam ediyoruz. Konusunda uzman eğitmenlerimiz ile çocukların sinir-kas koordinasyonunu en üst seviyeye çıkaran jimnastik sporunu çocuklara sevdiriyor ve bir alışkanlık haline getiriyoruz. Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş lokasyonlarımızda 3 Yaş Jimnastik Kursu, 4 Yaş Jimnastik Kursu, 5 Yaş Jimnastik Kursu, 6 Yaş Jimnastik Kursu, 7 Yaş Jimnastik Kursu, 8 Yaş Jimnastik Kursu ve 9 Yaş Jimnastik Kursu eğitimleri vermekteyiz.

3 Yaş Jimnastik Kursu

Ümraniye Jimnastik Kursu, Kurtköy Jimnastik Kursu, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş lokasyonlarımızda 3 yaş jimnastik eğitimlerimiz devam etmektedir. Erken yaşta jimnastiğe başlayan çocukların psikomotor gelişimleri çok daha hızlı gerçekleşmektedir. Özellikle 3 yaş gibi çok erken yaşlarda başlayan çocukların çok daha fazla esneklik kazanabildiği görülmüştür. 3 Yaş Jimnastik Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş Jimnastik Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

4 Yaş Jimnastik Kursu

Erken yaşta jimnastiğe başlayan çocukların sinir-kas koordinasyonundaki gelişme diğer çocuklara göre çok daha ileri seviyededir. Lokomotor adı da verilen ve çocukların sıçrama, tırmanma ve koşma hareketlerinde jimnastik sporu sayesinde mükemmel seviyede gelişmeler sağlanmaktadır. 4 Yaş Jimnastik Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için Ümraniye Jimnastik Kursu, Kurtköy Jimnastik Kursu, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş Jimnastik Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

5 Yaş Jimnastik Kursu

Jimnastiğin çocuklar üzerindeki en büyük faydalarından birisi de hiperaktif çocukları sakinleştirme yetisinin olmasıdır. Jimnastik sporuna başlayan hiperaktif çocuklarda önemli gelişmeler görülmektedir. 5 Yaş Jimnastik Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için Ümraniye Jimnastik Kursu, Kurtköy Jimnastik Kursu, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş Jimnastik Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

6 Yaş Jimnastik Kursu

Jimnastik sporuna başlayan çocukların hız, denge, vücut koordinasyonu ve esneklik seviyelerinde hızla yükselme görülmektedir. Özellikle koordinasyon yeteceği erken yaşta güçlenen çocukların ileri yaşlarda tüm spor dallarında başarılı olma şansının arttığı gözlemlenmiştir. 6 Yaş Jimnastik Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için Ümraniye Jimnastik Kursu, Kurtköy Jimnastik Kursu, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş Jimnastik Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

7 Yaş Jimnastik Kursu

Sinir-kas koordinasyonunu güçlendiren jimnastik sporu aynı zamanda çocuklarda kardiyovasküler dayanıklılığı da arttırmaktadır. Fiziksel ve zihinsel gelişime büyük etkisi olan jimnastik sporu tüm yaş gruplarında büyük faydalar sağlamaktadır. 7 yaş jimnastiğe başlamak için kesinlikle geç bir yaş değildir. 7 Yaş Jimnastik Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için Ümraniye Jimnastik Kursu, Kurtköy Jimnastik Kursu, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş Jimnastik Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

8 Yaş Jimnastik Kursu

Jimnastik sporu aynı zamanda çocukların sosyal gelişimlerine de fayda sağlamaktadır. Çocuğun iletişim becerileri ve kendine güveni artar. Sağlıklı beslenmeye başlar ve iştahsızlık problemi çözülür. Tıpkı 7 yaş gibi 8 yaş da jimnastiğe başlamak için kesinlikle geç bir yaş değildir. 8 Yaş Jimnastik Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için Ümraniye Jimnastik Kursu, Kurtköy Jimnastik Kursu, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş Jimnastik Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

9 Yaş Jimnastik Kursu

Jimnastik sayesinde konsantrasyon yeteceğini geliştiren çocuklarda dikkat dağınıklığı riski ortadan kalkmaktadır. Aynı anda hem jimnastik sporu yapan hem de eğitim hayatına devam eden çocukların eğitim hayatlarında oldukça başarılı oldukları görülmektedir. Zihinsel gelişime fayda sağlayan jimnastik sayesinde çocuklar eğitim hayatlarında daha başarılı olmaktadır. 9 Yaş Jimnastik Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için Ümraniye Jimnastik Kursu, Kurtköy Jimnastik Kursu, Bahçeşehir, Bahçelievler ve Ulus Beşiktaş Jimnastik Kursu lokasyonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Çocuk Jimnastik Kursu

Jimnastiğe yeni başlayan çocuklara bu sporu sevdirmek için jimnastiği eğlenceli hale getiriyoruz. Jimnastik oyunlarıyla spora alışan çocuklar, deneyimli eğitmenlerimiz sayesinde hızla gelişim kaydetmektedir. Bahçeşehir Çocuk Jimnastik Kursu için adresimiz: MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sk. No: 4/1, Başakşehir/İSTANBUL

Bahçelievler Çocuk Jimnastik Kursu

Bahçelievler’de Jimnastik kursu lokasyonumuza Ataköy ve Bakırköy’den rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çocukların en doğru ve en sağlıklı şekilde jimnastikten fayda görebilmesi için konusunda uzman eğitmenlerimiz çocuklarınıza yakın ilgi göstererek çalışmaktadır. Bahçelievler Çocuk Jimnastik Kursu için adresimiz: Aydın Doğan M.T.A Lisesi (Hizmet Hastanesi Yanı) Bahçelievler Mh. Mehtap Sk. No 36 Bahçelievler/İstanbul

Ulus Beşiktaş Çocuk Jimnastik Kursu

Ulus Jimnastik kursu lokasyonumuza Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Etiler’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ulus Beşiktaş Jimnastik Kursumuzda en yetkin eğitmenler ile çocuklarınızın lokomotor gelişimleri sağlanmaktadır. Adresimiz: MEF Okulları Ulus Kampüsü Ulus, Leylak Sk. No:22, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Öğretmen Kadromuz

A-TaC Deneyimli Eğitmen Kadrosu ile Çocuklarınız Hayata Hazırlar

Fiyat : 1500 - 2700 ₺

Maksimum Kişi Sayısı : 15

Yaş Grubu : 3 YAŞ 4 YAŞ 5 YAŞ 6 YAŞ 7 YAŞ 8 YAŞ 9 YAŞ

Konum : BAHÇELİEVLER BAHÇEŞEHİR ULUS-BEŞİKTAŞ

Tipoloji : BİREYSEL DERS SPOR KULÜBÜ YAZ SPOR OKULU

Sorularınız İçin Mesaj Atınız