ÖN KAYIT

Linke tıklayarak ön kayıt formunu doldurduktan sonra ekibimiz ile iletişime geçerek deneme antrenmanlarına katılabilirsiniz.

PROGRAMLAR

Hafta sonları 09:00 - 19:00 , Hafta için 15:00 19:00 aralığında planlanan spor, sanat ve stem/maker branşlarımızı inceleyebilirsiniz.

FİYATLAR

Hafta sonu kış okulu branş fiyatları aylık, hafta içi programları 8 haftalık kurlar ile ilerler. Branş fiyatları ve ödeme koşullarını öğrenin

Kayıt süreci hakkında iletişim kurmak için WhatsApp hattımıza ulaşabilir veya (0212) 358 58 28 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Spor Okulu

 

Ayka Talent Club Bahçeşehir Spor Okulu futboldan satranca, tekvandodan yüzmeye kadar birçok spor dalında eğitim vermekte olan bir spor okuludur. Bahçeşehir Spor Okulu’nda deneyimli ve yetkin eğitmen kadromuz ile eğitim vermekteyiz. Spor okulumuzda hem spor eğitimleri alabilir hem de sanat ve stem/maker eğitimleri alabilirsiniz. Bahçeşehir Spor Okulu’nda gitar, bateri, 3d tasarım gibi eğitimler verilmekte olup birden fazla kursa katılım sağlayabilir ve çocuğunuza yeni hobiler kazandırabilirsiniz.

 

Ayka Talent Club Bahçeşehir Spor Okulu, MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsünde yer almaktadır. Esenyurt gibi semtlerden rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Bahçeşehir spor okulu arayan veliler çocuklarının en iyi eğitimi alabilmesi için MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsünde eğitim vermekte olan Ayka Talent Club’ı tercih edebilirler.

 

Bahçeşehir Spor Okulu’nda Futbol Kursu, Erman Kunter Basketbol Akademisi Basketbol Kursu, Jimnastik Kursu, Satranç Kursu, Okçuluk Kursu, Tekvando Kursu, Tenis Kursu, Voleybol Kursu ve Yüzme Kursu spor kursları yer almaktadır.

 

Bahçeşehir futbol kursu, Bahçeşehir basketbol kursu, Bahçeşehir jimnastik kursu, Bahçeşehir satranç kursu, Bahçeşehir okçuluk kursu, Bahçeşehir tekvando kursu, Bahçeşehir tenis kursu, Bahçeşehir voleybol kursu ve Bahçeşehir yüzme kursu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bahçeşehir Spor Okulu‘nda aynı zamanda 3D Tasarım ve Baskı Kursu, Bateri Kursu, Drama Kursu, Gitar Kursu, Keman Kursu, Lego Robotik Kursu ve Piyano Kursu eğitimleri de verilmektedir.

 

Bahçeşehir 3D Tasarım ve Baskı Kursu, Bahçeşehir Bateri Kursu, Bahçeşehir Drama Kursu, Bahçeşehir Gitar Kursu, Bahçeşehir Keman Kursu, Bahçeşehir Lego Robotik Kursu ve Bahçeşehir Piyano Kursu eğitimleri için Ayka Talent Club’a ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm branşlar MEF Okulları Bahçeşehir kampüsü içerisinde faaliyettedir. Kayıt süreci öncesinde deneme antrenmanına katılmak için  ön kayıt formunu doldurarak kayıt ofisimiz ile iletişim kurunuz.

Spor branşlarında temel seviye eğitimlerini tamamlayan öğrenciler; AYKA Spor Kulübümüzde lisans alarak ilgili branşlarda ligler, turnuvalar veya müsabakalara katılırarak yarışmacı bir takımın parçası olurlar. Sanat branşlarında ise London Collage Music sınavlarını başarı ile geçmeye yönelik müzik programları uygulanır.

3-4-5 Yaş grubu öğrencilerine spor ve sanat branşlarında özel programlar uygulanır. 6 yaş ve üzeri gruplarda seviyelere göre performans eğitimleri, müsabakalar, gösterilere hazırlık çalışmaları ile programlar yürütülür. U14 – U16 – U18 Takımları ile birçok spor branşında liglerde mücadele edilir.

Kış okulu programlarımız Eylül ayında başlayıp haziran ayına kadar devam eder. Haftasonu programları cumartesi ve pazar haftada 2 gün 1er saat olarak ilerleyen aylık rutinler halinde oluşur. Hafta içi programları ise branşa göre haftada 1 veya 2 gün 1er saat şeklinde ilerler. Performans gruplarına ekstra antrenmanlar organize edilir.

Branşın özelliklerine göre antrenörler tarafından belirlenen ekipmanların alınması mecburidir. Branşa özgü tek tip kıyafet takımdaşlık, aidiyet duygusu ve branşa saygı duyma konusunda öğrenciler için önemli bir konudur.

MEF OKULLARI BAHÇEŞEHİR KAMPÜSÜ

(0212) 358 58 28(0541) 350 58 28

3

AYKA Spor Kulübü – Spor okulu faaliyetleri ile temel seviye eğitimlerini tamamlayan oyuncularımıza AYKA Spor Kulübü takımlarımıza dahil ederek lisanslı sporcu olarak ligler, turnuvalar ve müsabakalara katılmalarını sağlıyoruz.

Erman Kunter Basketbol Akademi – EKBA – Türk Basketbolunun duayenlerinden Erman KUNTER öncülüğünde gençlere basketbolu doğru metodlar ile öğretmek; spor ahlakı, spor disiplini ile başarılı basketbolcular yetiştirmek üzere kurulmuştur. Teknik Gelişim, Mental Gelişim ve Atletik Gelişim felsefesi ile eğitimlerini koordine etmektedir.

04-12 Yaş aralığındaki çocuklara; eğlenerek öğrenecekleri spor-sanat-stem/maker etkinlikleri tasarlar. Haftanın 5 günü tam gün süren yaz okulu faaliyetlerinde; çocuklar her branşın temel bilgilerini öğrenerek yatkın oldukları branşları keşfetme olanağı bulur. Bahçelievler ve Ulus-Beşiktaş şubelerinde 2016 yılından itibaren yaz Galatasaray Yaz Okulu faaliyetleri devam etmektedir.